عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

اهمیت دادن به عادات خوب

اهمیت دادن به عادات خوب
اگر آخرین باری كه مدل موها و آرایش خود را تغییر داده‌اید به خاطر نمی‌آورید، به این معنی است كه بسیار تكراری و یكنواخت شده‌اید. بخش اصلی ظاهر شما را موها و صورت شما تشكیل می‌دهند و بهتر است دست‌كم دو سال یكبار تغییر كند. سعی كنید مدل موها و مدل آرایش خود را به روز كنید. برای آنكه چهره‌ای جدیدتر و سرحال‌تر داشته باشید، حتما آن را به روز كنید؛
 
به این ترتیب جوان‌تر و مدرن‌تر به نظر خواهید رسید. هیچ‌چیز یك زن را به این اندازه ناراحت نمی‌كند كه قدیمی و پیر به نظر برسد. بنابراین لازم است گاهی اوقات سری به مراكز فروش لوازم بهداشتی و زیبایی بزنید تا از كرم‌های جدید با خواص بیشتر مطلع شوید و خبری بگیرید.

هر دو سال یكبار ظاهر خود را كمی تغییر و تنوع دهیدموقع بیدار شدن از خواب و شست و شوی صورت بدون آنكه چربی طبیعی پوست را با استفاده از انواع پاك كننده‌ها از بین ببرید، اهمیت زیادی دارد؛ به خصوص پوست نواحی اطراف بینی، دور لب و چانه. این روغن كه كاملا طبیعی است و توسط بدن‌مان تولید می‌شود، پوست را جوان و سالم نگاه می‌دارد.

 
بنابراین صبح‌ها هیچ‌گاه صورت خود را با صابون یا هر پاك‌كننده دیگری نشویید و این كار را فقط با آب خالی انجام دهید. دهان خود را پر از آب كنید و سپس با دست‌‌های‌تان روی صورت و چشم‌های‌تان آب بریزید. این كار نوعی تمرین است. هر روز صبح دو لیوان آب نسبتا ولرم بنوشید.
 
این كار را با معده خالی انجام دهید. می‌توانید به این دو لیوان آب یك قاشق غذاخوری عسل و مقداری آب لیمو نیز اضافه كنید. پاكسازی معده و روده اهمیت بسیار زیادی دارد و به این ترتیب سموم بدن دفع می‌شوند. درست نفس كشیدن را تمرین كنید. این كار تاثیر فوق‌العاده‌ای روی جسم و پوست شما دارد. به هنگام دم و بازدم باید تا پایین‌ترین نقطه بدن‌تان آن را احساس كند.
 
قبل از رفتن به رختخواب، آرایش خود را پاك كنید و صورت خود را با شوینده‌ها و پاك‌كننده‌های مناسب بشویید. شامپو بچه و روغن بچه بهترین پاك‌كننده‌ها برای پوست صورت و چشم‌ها هستند. قبل از خواب، از مرطوب‌كننده استفاده كنید و یا اینكه مطابق با نوع پوست خود از كرم شب استفاده نمایید.