اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کرم لاغری سینره مناسب برای اندام دلخواه و پوستی سالم

کرم لاغری سینره مناسب برای اندام دلخواه و پوستی سالم

اضافه وزن و چاقی مشکلی است که امروزه در سراسر دنیا وجود دارد و بیشتر زاییده‌ی زندگی بی تحرک شهری است. چاقی، به ذخیره‌ی بیش از حد چربی‌ها گفته می‌شود که به علت عدم تعادل در دریافت انرژی از راه غذا، و میزان انرژی مصرفی در بدن بوجود می‌آید.

اضافه وزن، روی زیبایی فرد هم تاثیر می‌گذارد و اعتماد بنفسش را کاهش می‌دهد. حتی ممکن است باعث ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها نظیر بیماری‌های قلبی عروقی، تنفسی، فشار خون، دیابت، التهاب مفاصل و غیره هم بشود.

از دیگر مشکلاتی که افزایش وزن به دنبال دارد، ایجاد سلولیت است. سلولیت، ظاهر پر از فرو رفتگی سطح پوست همانند پوست پرتقال در نواحی زانو، ران، باسن و شکم است. سلولیت، به علت تجمع چربی‌ها و مواد زائد در زیر پوست، و از بین رفتن خاصیت ارتجاعی بافت پیوندی پوست بوجود می‌آید.

بافت پیوندی محکم است و با افزایش حجم چربی‌ها بزرگتر نمی‌شود، در نتیجه وقتی ذخیره چربی بین این بافت ها به میزان زیادی افزایش یابد، باعث برآمدگی طول این بافت می‌شود، که نتیجه‌ی آن ایجاد ظاهر برآمده در سطح پوست است.

۸۰ ٪ خانم‌ها مبتلا به سلولیت هستند، حتی در مواردی که فرد، چاق به نظر نمی‌رسد، باز هم ممکن است در نواحی خاصی از بدنش سلولیت وجود داشته باشد. درصد کمتری از آقایان به نسبت خانم‌ها دچار سلولیت می‌شوند.

عوامل ایجاد سلولیت کدامند؟

سلولیت ممکن است بدلایل مختلفی ظاهر شود. بعنوان مثال، ژنتیک، تغییرات هورمونی، رژیم‌های غذایی ناسالم، افزایش وزن، استرس، عدم تحرک، و مصرف برخی داروها، جزو مواردی هستند که اغلب در بوجود آمدن سلولیت نقش دارند.

چگونه می‌توانم از شر سلولیت راحت شوم؟

یکی از موثرترین راه‌ها برای داشتن اندامی متناسب و پوستی سالم، استفاده از راهکارهای لاغری موضعی می‌باشد. در بین محصولات موجود در بازار، ما کرم لاغری سینره را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کرم، با ۴ مکانیسم، بصورت موضعی به رفع سلولیت کمک می‌کند:

۱. افزایش تجزیه چربی ها در سلول های چربی

۲. جلوگیری از ذخیره سازی چربی ها در بافت های چربی

۳. افزایش جریان خون و لنف جهت کمک به دفع آب و مواد زائد بین بافت های چربی

۴. افزایش استحکام پوست و جلوگیری از شل شدن پوست در اثر کاهش وزن

ترکیبات موثر در کرم لاغری سینره

عصاره گیاه کینوا

این گیاه در کانادا رشد می‌کند و عصاره‌ی آن از تجمع چربی در سلول‌های چربی جلوگیری کرده و مانع ایجاد چربی‌های جدید می‌شود.

لوریل پرولین

این ماده از ذخیره شدن چربی‌ها جلوگیری می‌کند و باعث سوختن چربی‌هایی که از قبل ذخیره شده‌اند می‌گردد.

کافئین و منتول

سبب تسریع جریان خون و لنف در محل می‌شوند و به دفع مواد زائد، مواد حاصل از تجزیه‌ی چربی‌ها و آب اضافه کمک می‌کنند.

عصاره بوپلوروم فالکاتوم و کوآنزیم آ

فرایند سوختن چربی‌ها و تبدیل آنها به انرژی را سرعت می‌دهند. همچنین عصاره‌ی این گیاه با استحکام پوست از شل شدن پوست بدن در اثر لاغری جلوگیری می‌کند.

آیا شما هم از سلولیت رنج می‌برید؟ پس منتظر چه هستید، همین حالا کرم لاغری سینره را از اینجا بخرید و ما را هم در جریان تأثیرات مثبتش بر بدنتان قرار دهید.