اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تصادف با شتر جان راننده را گرفت! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تصادف با شتر جان راننده را گرفت! (عکس)

حوادثی پیش می آید که اکثر مردم از دیدن یا شنیدن آن شوکه می شوند به عنوان مثال:فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه خودرو سواری با شتر در کیلومتر 35 ایرانشهر به نیکشهر منجر به مرگ راننده پژو شد. سرهنگ ˈمحمدرضا کورسیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این حادثه که بامداد امروز رخ داد،

شتر پس از برخورد بر روی سقف خودرو پژو افتاد و موجب مرگ راننده آن شد. به گزارش ایران ناز: در پی این برخورد یک دستگاه کامیون یخچال دار نیز به پژو برخورد کرد و هر دو خورو از جاده خارج و واژگون شده اند که در این حادثه راننده کامیون مجروح و به بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) ایرانشهر منتقل شده است.

تصادف با شتر جان راننده را گرفت! (عکس)

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان تردد احشام از جمله شتر در جاده های استان بویژه در هنگام شب را یکی از عمده مشکلات و عوامل بروز حوادث رانندگی ذکر کرد و گفت: شتاب زیاد و توجه نکردن برخی رانندگان به جلو از دیگر دلایل بروز این قبیل حوادث در جاده های استان است که خودروی یادشده نیز به همین علت دچار حادثه شد.

ایرانشهر در 325 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع است. این استان به سبب گستردگی محورهای ارتباطی دارای دو قرارگاه پلیس راه در شمال (زاهدان) و جنوب (ایرانشهر) است امیدوار هستیم دیگر از این اتفاقات و حوادث دیگر پیش نیاید.