عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

کشف دو جنازه در صندوق عقب یک خودروی سواری

مجموعه : مجله خبری روز
کشف دو جنازه در صندوق عقب یک خودروی سواری
سرهنگ عظیمی اظهار داشت: نخستین جسددر تاریخ 23 تیرماه امسال در منطقه پلتکه بخش نشتا تنکابن کشف شد که ماموران پس از حضور در محل متوجه شدند جسد مرد 36 ساله ای در صندوق عقب خودروی پژو 206 خود کشف شده است.
وی افزود: بررسی های مقدماتی نشان داد مرد جوان که متاهل و اهل تنکابن بود با ضربه های چاقو به قتل رسیده است و عامل یا عاملان جنایت پس از قتل جسد او را در صندوق عقب خودروی 206 قرار داده و در آن منطقه رها کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران ادامه داد: در حالیکه تحقیقات در این رابطه ادامه داشت 29 تیرماه امسال کشف جسد دیگری به ماموران پلیس گزارش شد.در این پرونده جسد مرد 30 ساله ای در صندوق عقب خودرویش در مقابل سینمای تنکابن کشف شده بود. آثار کبودی و شکستگی بر روی بدن این فرد مشاهده می شد.

سرهنگ عظیمی خاطر نشان کرد: پس از کشف جسد دومین قربانی بلافاصله موضوع ارتباط این دو پرونده به یکدیگر مطرح و به تیمی از کارآگاهان ماموریت دادم تجسس های گسترده ای را برای کشف معمای این دو ماجرا آغاز کنند. بررسی های تیم جنایی نشان داد قربانی دوم که جسدش در مقابل سینما کشف شده بود از سارقان سابقه دار سیم برق بود که سه بار به این اتهام دستگیر و روانه زندان شده بود.

 
از سوی دیگر در بررسی های جسد آثاری از شکستگی، سوختگی و کوفتگی مشاهده شد که این موضوع نشان می دهد او بر اثر افتادن از بلندی جان خود را از دست داده است. حال با توجه به سابقه او در سرقت کابل برق این احتمال مطرح شده که او در جریان سرقت دچار برق گرفتگی شده و همدستانش جسد او را در صندوق عقب خودرویش قرار داده و در آن محل رها کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: تحقیقات درباره قتل اول نیز نشان داد او با ضربات چاقو به قتل رسیده و با سرنخ هایی که به دست آورده ایم تاکنون 3 مظنون در این رابطه شناسایی و دستگیر شده اند که تحقیقات از آنها ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در پایان تاکید کرد: در خصوص قتل های سریالی انگیزه مشترک در تمام قتل ها و شیوه و شگرد مشابه از فاکتورهای مهم می باشد که در این دو پرونده هیچ انگیزه مشترکی کشف نشده و تنها نکته مشابه در دو پرونده کشف اجساد قربانیان در صندوق عقب خودرو می باشد. با توجه به تحقیقات صورت گرفته وقوع قتل های سریالی در تنکابن صحت ندارد و نباید مردم به این شایعات توجه داشته باشند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی