عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تجاوز چندین ساله این بازیگر مشهور هالیوود به دخترش!

تجاوز چندین ساله این بازیگر مشهور هالیوود به دخترش!
دختر یکی از هنرپیشه‌ های سابق هالیوود به تازگی افشا کرده است که پدرش به وی تجاوز کرده است. به گزارش ایران ناز دختر کلاوس کینسکی ـ هنرپیشه آلمانی هالیوود که در سال ۱۹۹۱ درگذشت ـ به تازگی افشا کرده پدرش به مدت ۱۴ سال از او سوء استفاده جنسی کرده است.
 
پولا کینسکی (دختر بزرگ این هنرپیشه پرآوازه) که اکنون شصت ساله است گفته او سال ها از این هراس داشته که اگر در این باره صحبتی بکند، کسی حرفهایش را باور نخواهد کرد، اما در نهایت تصمیم گرفته سکوتش را بشکند.
 
تجاوز چندین ساله این بازیگر مشهور هالیوود به دخترش!
 
پولا کینسکی میگوید: پدرم از ۵ سالگی تا ۱۹ سالگی به زور به من تجاوز می‌کرد.وی که در آلمان هنرپیشه است می گوید پدرش همواره به او این طور تلقین می‌کرده که رفتارهایش طبیعی است و تمامی پدرها با دخترهایشان همین کارها را انجام می‌دهند. پولا کینسکی گفته کتابی به نام کیندرماند به معنای دهان کودک نوشته که در آن تلاش کرده مردم را با سیمای واقعی پدرش آشنا کند.
وی میگوید مردم از پدرش بت ساخته‌اند در حالی که با چهره واقعی او آشنا نیستند. کلاوس کینسکی یکی از نخستین هنرپیشه‌های سینمای آلمان بود که با بازی در وسترن‌ های اسپاگتی از جمله به خاطر یک مشت دلار در هالیوود به موفقیت و شهرت فراوان رسید.