اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

این مانکن معروف باردار شد اما پدر بچه مشخص نیست!

این مانکن معروف باردار شد اما پدر بچه مشخص نیست!
تلاش های بی ثمر نامزد سابق یکی از فوتبالیست های معروف برای علاقمند کردن وی به دخترش باعث جنجال رسانه ای و عصبانیت این فوتبالیست شده است. به گزارش ایران ناز ماریو بالوتلی بازیکن سرشناس ایتالیایی خشمگین از اتهامات نامزد سابق خود وکلایی استخدام کرد تا از او شکایت کنند.
 
رافائلا فیکو مدل ۲۴ ساله و مشهور ایتالیایی اخیرا نام ماجراهای یک ستاره را به خود اختصاص داده است. او در تلاش است که نامزد سابقش را متقاعد کند تا دخترش را بپذیرد. آنها بعد از رابطه ای یک ساله از هم جدا شدند و رافائلا دختری به دنیا آورده است که مدعی شد متعلق به این فوتبالیست ملی پوش است.
 
این مانکن معروف باردار شد اما پدر بچه مشخص نیست!
 
وی بارها وی را متهم به بی مسئولیتی و بی مهری نسبت به دخترش کرده است و همین مسئله باعث عصبانیت این فوتبالیست ۲۲ ساله شده است. بالوتلی به مصاحبه اخیر نامزد سابقش با یک مجله که او را در آن مصاحبه بی مسئولیت خوانده بود  و مدعی شده بود وی به او و دخترش هیچ علاقه ای ندارد واکنش نشان داد و اعلام کرد از او  به دادگاه شکایت خواهد کرد.
 
این مانکن معروف باردار شد اما پدر بچه مشخص نیست!

او در مصاحبه اش گفته است: هرچیزی حدی دارد و من واقعا دیگر صبر ندارم که غرورم به عنوان یک مرد توسط این زن زیر سوال برود و متهم به بی اخلاقی شوم و مورد تهاجم حرفهایی قرار گیرم که هیچ صحتی ندارد .من او را مجبور خواهم کرد که غرامت همه اتهامات خود را پرداخت کند. این زن که گفته میشود سابقا با کریستیانو رونالدو نیز رابطه داشته است پیشینه خوبی ندارد و بزودی در دادگاه از خود دفاع خواهد کرد.