اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سرانجام عشق آتشین این دختر 24 ساله (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
سرانجام عشق آتشین این دختر 24 ساله (عکس)
این زن روسی که "یکاترینا" نام دارد بعد از به قتل رسادن "السوسی" با مقداری خون وی بر روی دیوار عبارت ( Death To Rats – مرگ بر موشها ) را نوشت . معمر قذافی در سخنرانی های پیش از مرگش ، مخالفان خود را "موش" خوانده بود این داستان کمی عجیب است.

"یکاترینا" بعد از کشتن این افسر لیبیایی به سمت مادر وی رفت و او را با نیزه ای که در دست داشت از ناحیه دست و کتف زخمی کرد.با شنیدن تیر اندازی بعضی از افراد مسلح و شماری از اهالی محل سکونت السوسی به سمت منزل مقتول رفتند و زن روسی را در حالیکه تلاش می کرد از صحنه بگریزد ، دستگیر کرده، به نیروهای امنیتی تحویل دادند.

بر اساس اطلاعات بدست آمده مشخص گردید این زن روس 24 ساله به شکل جنون آمیزی عاشق قذافی بوده است . این علاقه و عشق شدید باعث شد تا "یکاترینا" زن مو طلایی روس ، محمد السوسی را که در انقلاب لیبی علیه رهبر سابق این کشور نقش داشته ،
 
سرانجام عشق آتشین این دختر 24 ساله (عکس)
 
به قتل برساند.بر اساس گزارشهای منتشر شده "یکاترینا" پیش از انقلاب این  افسر لیبیایی را می شناخته ، ولی هیچ گونه رابطه نزدیکی با وی نداشته است.هاشم بشر رئیس کمیته عالی امنیت طرابلس بیان داشت که این زن عاشق روسی در بازجویی به جنایت خود اعتراف کرده و گفته است که از مدت ها پیش برای قتل افسر نیروی هوایی لیبی برنامه ریزی کرده بود.

به گفته مقام لیبیایی هنوز مشخص نیست که این زن روسی چرا از میان مخالفان قذافی ، السوسی را به قتل رسانده است.بر اساس گزارش رسانه های روسی خانم "یکاترینا" پس از آغاز انقلاب مردم لیبی به خارج از این کشور رفته بود اما در سپتامبر سال 2011 به شکل غیر قانونی از تونس وارد لیبی شده است. وی در روسیه به ورزش وزنه برداری می پرداخته و به درجه مربیگری این رشته ورزشی دست یافته است.وی در میان دوستان خود به دو نام "زن سیبری آمازون " و نیز به دلیل عشق شدید به معمر قذافی "باکره قبیله قذافی" شهرت داشته است.