اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دختری که دردناک ترین تصمیم زندگی اش را گرفت

دختری که دردناک ترین تصمیم زندگی اش را گرفت

 

به گزارش ایران ناز، دختر كوچولویی كه از دكترها خواسته بود درمان وی را قطع كنند در سن 13 سالگی در گذشت. لیا بث ریچارد زمانی كه دید درمان سرطان نادری كه وی به آن دچار است دردناك است و باعث آزار وی میشود مهمترین و دردناک ترین تصمیم زندگی كوتاهش را گرفت و از خانواده اش خواست درمان را متوقف كنند. پزشكان و دیگر كاركنان بیمارستان كودكان ولز به طور قانونی خواستار پیگیری درمان وی بودند اما خانواده اش با اصرار درمان را متوقف كردند.
 

دختری که دردناک ترین تصمیم زندگی اش را گرفت

این دختر شجاع كم سن با نبوغ سرشار و نگرش مثبتش به زندگی به یك فرشته الهام بخش برای امید به زندگی و ساختن روزهای زیبا تبدیل شد. او كه یكی از طرفداران تیم چلسی است به قهرمانان این باشگاه فرانك لمپارد و جان تری معرفی شد. او همچنین در روزهای بستری اش در بیمارستان با كاترین زتا جونز و همسرش مایكل داگلاس دیدار كرد.

دختری که دردناک ترین تصمیم زندگی اش را گرفت

او 5 سال تحت درمان بود از زمانی كه در دو سالگی یك تومور نادر سرطانی در شكمش تشخیص داده شد. او این سالها با درد ناشی از درمان كنار آمده بود اما روند بیماری وی همچنان ادامه داشت تا جاییكه وزن تومور در شكم او به 5 پوند رسید و دكترها از درمان وی ناامید شدند.

خانواده وی در این مورد می گویند ما تصمیم گرفتیم به جای كمیت به كیفیت زندگی او توجه كنیم و به جای یك زندگی دردناك چندساله یك زندگی كوتاهتر با درد كمتر به او هدیه كنیم. به همین دلیل به تصمیم او برای قطع درمان احترام  گذاشتیم.