اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این دختر قربانی تجاوز و فیلم های غیر اخلاقی شد

این دختر قربانی تجاوز و فیلم های غیر اخلاقی شد
جیل مورنینگ که اکنون به عنوان یک مدل نیمه وقت مشغول کار است از دوران سختی که به عنوان یک برده جنسی و هنرپیشه فیلمهای غیر اخلاقی توسط یک گروه متجاوز قاچاقچی انسان در ایالت کارولینای شمالی مورد آزار و اذیت قرار میگرفت سخن میگوید. به گزارش ایران ناز او میگوید آن زمان 19 ساله بود و به همراه مدیرش برای انجام پروژه های تبلیغاتی و حرفه ای مدام در حال سفر بود.
 
 
بعد از چند ماه از شروع این سفرها مدیر او مردان دیگری را هم به اتاق وی درهتلهای محل اقامت راهنمایی می کرد که او را مورد تجاوز گروهی قرار داده و صحنه های فیلم برداری شده را به صورت آنلاین در اینترنت به فروش میرساندند. او میگوید به خاطر ترس از قضاوت مردم و از دست رفتن همه رویاهایم مجبور به سکوت بودم اگرچه این مسئله واقعا مرا آزار میداد و باعث سرخوردگی من شده بود.وی اضافه میکند مدیرم همواره تاکید میکرد این قسمتی از شغل ماست و نباید آن را به یک مسئله شخصی تبدیل کنم.
فعالان و مسئولان مبارزه با قاچاق انسان میگویند قاچاقچیان به این وسیله اقدام به باجگیری از قربانیان خود میکنند و آنها را همواره در ترس و هراس نگه میدارند تا با پلیس تماس نگیرند. اغلب قربانیان از نظر قومیت و وضعیت اجتماعی و اقتصادی بسیار آسیب پذیر هستند.خانم مورنینگ میگوید: میخواهم با بیان تجربیاتم مردم را در سراسر جهان آگاه کنم و بگویم چرا اکثر مردم فکر میکنند این اتفاقات تنها در کشورهای فقیر و جهان سوم رخ میدهد.وی اضافه میکند وقتی دیگر از این جریان خسته شده بودم به پلیس مراجعه کردم و خود را از شر مسئله ای که عذابم میداد راحت کردم.