عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مرگ دلخراش داماد جلوی چشم عروس

مجموعه : مجله خبری روز
مرگ دلخراش داماد جلوی چشم عروس

مرگ دلخراش داماد جلوی چشم عروس

 

به گزارش ایران ناز خورشید عصر جمعه زمستان 96 به سرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زوج جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده، در مسیر پر پیچ و خم جاده روستای «پارودبار» به «جیرنده» بخش عمارلو ازشهرستان رودباردراستان گیلان راهی محل جشن بودند. عروس و داماد دراوج خوشحالی گل می گفتند وگل می شنیدند. اما ناگهان کنترل خودرو از دست راننده- برادر داماد- خارج شد.

 

ناگهان پراید تزئین شده با سرعت به طرف دره منحرف شد و قبل از آنکه راننده فرصتی برای نجات خود و سرنشینان داشته باشد، ماشین عروس را در میان زمین و آسمان دید. خودرو درچشم به هم زدنی میان جیغ های وحشتناک سرنشینانش به درون دره سقوط کرد و بعد از چند بار پشتک زدن درعمق دره بی حرکت متوقف شد.

 

چند خودرو که عروس و داماد را همراهی می کردند با دیدن این صحنه، وحشت زده بسرعت وارد عمل شدند و خود را به خودروی تزئین شده با گل های قرمز رساندند.هر سه مسافر پراید مصدوم شده بودند. لباس های عروس و داماد غرق خون شده بود. برادر داماد نیز وضعیتش بهتر از دو مسافر دیگر نبود.

 

هر سه مصدوم حادثه دقایقی بعد به بیمارستان انتقال داده شدند و تلاش تیم پزشکی برای درمان مصدومان آغاز شد. اما لحظاتی بعد داماد به خاطر شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان در آغوش مرگ آرام گرفت. اما عروس و برادر داماد با تلاش تیم درمانی ازمرگ نجات یافتند.

 

سروان شهرام شهیدی- فرمانده پلیس راه جمال آباد لوشان- درباره این حادثه گفت:به دلیل سقوط پراید در دره، داماد 37 ساله پس ازانتقال به بیمارستان پورسینای رشت جان باخت. وی دلیل این سانحه رانندگی را بی احتیاطی راننده و بی توجهی به جلو هنگام رانندگی اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما، این چندمین حادثه رانندگی منجر به مرگ در تصادف های جاده لوشان – جیرنده است. چندی قبل نیزیک تانکر حامل سوخت دچار حادثه شد و بالای دره 400 متری متوقف ماند.

 

سقوط پراید در دوراهی معدن سنگرود و مصدوم شدن  2نفر، سقوط پژو در دره لوشان-جیرنده و فوت یک نفراز اهالی لوشان، – سقوط خودرو به دره در جاده لوشان به جیرنده درحوالی سنگرود که منجر به مرگ مادر و فرزندی شد. به نظر می رسد با توجه به میزان زیاد حوادث و سوانح رخ داده در این مسیر باید درباره شناسایی و رفع اشکالات موجود در این مسیر، مسئولان مربوطه هرچه زودتر وارد عمل شوند.

 

مرگ دلخراش داماد جلوی چشم عروس