اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بالاخره رکورد ازدواج این آقا متوقف شد! (عکس)

بالاخره رکورد ازدواج این آقا متوقف شد! (عکس)

پیدا کردن نامزد مورد علاقه دردسرهای خاص خودa را دارد.

 

بارها باید تلاش نمود و درب خانه های مختلف را کوبید تا شاید فرجی شود و گره کور متاهل شدن باز شود.

 

رون شپارد اهل بریتانیا از ان گروه خواستگارانی است که رکورد بیشترین خواستگاری را در پرونده خود دارد.شپارد که بازنشسته و 66 سال سن دارد بالاخره به ارزوی دیرینه خود رسید و توانست دهمین مراسم ازدواج خود را جشن بگیرد.

 

بالاخره رکورد ازدواج این آقا متوقف شد! (عکس)

 

شپارد 47 سال قبل اولین ازدواج خود را انجام داده است.وی اکنون از ازدواج های خود صاحب 8 فرزند و 14 نوه است.وی در خصوص اخرین ازدواجش می گوید ما به شدت به یکدیگر علاقه داریم.هر سال که می گذرد عشق ما به یکدیگر افزونتر می شود.همه کارهایمان را به اتفاق یکدیگر انجام می دهیم.زندگی یعنی همین.

 

بالاخره رکورد ازدواج این آقا متوقف شد! (عکس)

 

او برای اولین بار در سال 1966 با خانم وندی که 19 سال سن داشت ازدواج نمود.زندگی انها دو سال دوام اورد و از یکدیگر جدا شدند.شپارد در سال 1973 با خانم دیگری ازدواج نمود.مجددا پس از دو سال زندگی از یکدیگر جدا شدند و در سال 1976 با سومین خانم به نام لسلی ازدواج نمود.

 

بالاخره رکورد ازدواج این آقا متوقف شد! (عکس)

 

او سپس خانم کتی را به عنوان چهارمین نامزد خود برگزید.در سال 1986 با خانم “سوئی”ازدواج نمود و در سال 1997 از یکدیگر جدا شدند.در سال 1999 رون با یوشا ازدواج نمود.

 

در سال 2003  خانم تائی را به عنوان هفتمین زن خود برگزید.زندگی انها تنها هشت ماه دوام اورد.آقای رون در سال 2004 با خانم ونگ ازدواج نمود.در نهایت ماراتن ازدواج به خط پایان رسید و مرد 66 ساله اکنون در کنار خانم فلیپینو ونگ پلاتینو به خوبی و خوشی در شهر مارتوک سامرست زندگی می نماید.

 

رون می گوید اکنون یک دهه است که در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی می نماییم.خانم ونگ انطور زندگی مرا متحول نمود که باورم نمی شود.طولانی ترین مدت ازدواج او 13 سال و کوتاهترین ان 8 ماه بوده است