اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پیشرفته و مدرن ترین سینمای آسیا در چین (تصاویر)

مجموعه : دانستنی ها
پیشرفته و مدرن ترین سینمای آسیا در چین (تصاویر)
پیشرفته ترین و مدرن ترین سینمای آسیا به نام Pacific Place Cinema AMC در 9 دسامبر 2006 در هنگ کنگ چین افتتاح شد که توسط شرکت بین المللی جیمز لا سیبرتکچر(James Law Cybertecture) قابل بهره برداری شد. به گزارش ایران ناز سینمای Pacific Place Cinema واقع در طبقه همکف مرکز خرید ( تفرجگاه ) Pacific Place  در منطقه Queensway در جزیره هونگ کنگ می‌باشد.

 

دوجایگاه برای نشستن تماشایچی ها در نظرگرفته اند در UA Pacific Place Cinema. فضای جدید طراحی شده برای 6 سالن تئاتر بطور کلی 599 جایگاه برای نشستن تماشاچی ها طراحی شده است.
سینمای Pacific Place بعنوان مدرن ترین و پیشرفته ترین سینمای آسیا شناخته شد.
 
هنگ کونگ برای استفاده شدن بهترین سیستم صوتی three-way SRD-EX و تركیب تجهیزاتی که تا کنون دیده نشده بود، در این مجموعه به خود می‌بالد. برای مثال باجه خرید بلیط دیگر آن اطاق های شیشه‌ای سر پوشیده مرسوم نمی‌باشد به جای آن لابی ( سالن ) یك هتل بسیار مدرن شیك ویا شبیه یك بوتیك مد روز می‌باشد و نمای بیرونی آن نیزگواه تكنولوژی بكار رفته در آن می‌باشد.
 
قیمت بلیط از 50$ تا 75 $ هونگ كنگ (معادل60.42$ دلار آمریکا). شما می‌توانید بسته انتخاب جایگاه قیمت بلیط خود را پرداخت كنید.
تمام جایگاه‌ها از مجللترین مبلمان‌ها استفاده شده که در آن چرم فرانسوی بکار رفته. سالن دارای راهروهایی اضافه بر احتیاج با عرض 4 فوت می‌باشد.

 

یک تالار با ظرفیت 39 نفر برای اشخاص مهم و مهمان‌های ویژه و گروه‌های خصوصی و همکاران نزدیک یا بخش پذیرش می‌باشد. بزگترین سالن سینما دارای 142 جایگاه می‌باشد.
 
پیشرفته و مدرن ترین سینمای آسیا در چین (تصاویر)