اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)
یکی از معیارهای محبوبیت سوپراستارهای سینما ، تلویزیون و موسیقی میزان جستجوی نام آنها در سایتهای بزرگی چون یاهو و گوگل … یا شبکه های اجتماعی است. در این مطلب 10 ستاره اول جستجو شده در سایت یاهو را بررسی کرده ایم.
شماره 10 : مایلی سایرس
 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)
تعجبی ندارد که مایلی سایرس در فهرست امسال 10 ستاره اول در موتور جستجوی یاهو جای گرفته است. بهر حال خود او بود که دلایل خوبی برای تایپ نامش در این فهرست به ما داد، چه از نظر فیزیک فوق لاغرش (به لطف پیلاتس!)، مدل موی جدیدش، نقش مهمان در سریال دو نفر و نصفی، دو سگ بامزه اش یا حلقه نامزدی 3.5 قیراطی معرکه ای که لیام همس ورث در ماه مه به او داده است. چه بگوییم، مایلی است دیگر!

شماره 9 : جنیفر انیستون

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

با اینکه سالهاست که از پخش سریال دوستان میگذرد و ازدواجش با براد پیت به آخر رسید، جنیفر انیستون هنوز برای مردم جالب است – به خصوص اگر صحبت درباره زندگی شخصی اش باشد. پس از سالها شک و تردید مداوم درباره اینکه آیا انیستون باز هم عشق را پیدا می کند یا خیر، بالاخره تب این شک و تردیدها با نامزدی او با جاستین تروکس بالا گرفت. دیگر باید منتظر مراسم ازدواجشان بمانیم.

شماره 8 : بریتنی اسپیرز

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

بریتنی اسپیرز سالهاست که سوژه داغی است – ولی نه سوژه خبرهای مثبت. در سال 2012، خواننده آهنگ I wanna go بخاطر امضای قرارداد 15 میلیون دلاری برای داور شدن در مسابقه X Factor عناوین خبری را به خود اختصاص داد. با این حال در یکی از صحنه های مسابقه که تماشاگران خیلی ترسیده بودند، او سر و صدا و هیاهوی زیادی به پا کرد. حالا مردم منتظرند ببینند او با نامزدش، جیسون تراویک، ازدواج می کند یا خیر و ازدواجشان چه زمانی خواهد بود.

شماره 7 : کریستن استوارت

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

کریستن استوارت در سال 2012 برای خودش شهرتی دست و پا کرد و شهرت او به خاطر چیزی بیشتر از اکران قسمت نهایی فیلم گرگ و میش بود. پس از عذرخواهی از عشق واقعی اش، رابرت پتینسون، بخاطر خیانت به او با روپرت ساندرز، کارگردان متأهل فیلم سفیدبرفی و شکارچیان در ماه جولای، توجه مردم به این هنرپیشه جلب شد. آیا راب پتینسون عذرخواهی او را می پذیرد؟ در نهایت، پذیرفت… درست موقعی که این زوج در حال تبلیغات فیلم سپیده دم – قسمت دوم بودند. و هر وقت استوارت – که امسال در فیلم های سفیدبرفی و روی جاده هم بازی کرده است – پا روی فرش قرمز می گذارد، طرفداران مد منتظرند ببینند که آیا او پیراهن های دوخت طراحان خودش را با کتانی های سبک خودش، ست می کند یا خیر!

شماره 6 : جاستین بیبر

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

جاستین بیبر تنها مردی است که در فهرست چهره های پرجستجوی یاهو در سال 2012 جای گرفته است. چه به خاطر آوردن وسایلش بر روی صحنه، چه به خاطر گاز زدن به IHOP، این نوجوان محبوب – که سومین آلبومش به نام باور کن در ماه ژوئن توزیع شد – طرفدارانش را به دلایل آبکی هم که شده، شیفته خود نگه می دارد. امسال بین دست به یقه شدنش با یک عکاس، چند تتوی جدید، متوقف شدن اتومبیلش به خاطر سرعت زیاد و دوبار قهر و آشتی با دوستش سلنا گومز، سایت یاهو در مورد جاستین خبر کم نیاورد!

شماره 5 : کیتی پری

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

کیتی پری از سال 2010 به خاطر جدا شدن از راسل برند خبرساز شد (راسل در روز سی ام دسامبر 2011 درخواست طلاق داد). ولی این پاپ استار خیلی زود با جان مه یر نامزد کرد. این زوج اول در ماه ژوئن با هم دوست شدند، در ماه آگوست جدا شدند و دوباره در ماه سپتامبر دوست شدند. علاوه بر همه این قهر و آشتی ها، پری با لباس های بد و متفاوتی که می پوشید، توجه ما را به خود جلب کرد (مثل لباسی شبیه به برگه رأی که در مراسم کمپین برای ریاست جمهوری اوباما پوشید).

شماره 4 : جنیفر لوپز

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

سال 2012 سال خوبی برای کسب و کار لوپز بود. او اعلام کرد که مسابقه امریکن ایدل را ترک می کند تا در فیلم What to expect when you’re expecting و انیمیشن عصر یخبندان: رانش قاره ای ایفای نقش کند و بهترین آلبومش را ارائه کند و در کنار انریکه ایگلسیاس در صدر خبرها قرار گیرد. ولی دلیل واقعی مردم برای جستجوی نام او، گرفتن جدیدترین اخبار در مورد نامزد بسیار جوانترش، کاسپر اسمارت، بود. او برای بیست و پنجمین سال تولد نامزدش به او یک اتومبیل دوج هدیه داد. در کمال تعجب، این زوج هنوز با هم هستند و اولین سالگرد نامزدی شان را در 25 اکتبر جشن گرفتند.

شماره 3 : لیندسی لوهان

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

این هنرپیشه دائماً در صدر خبرهای ما بوده است! او یک بار به خاطر تصادف با مردی در نیویورک متهم شد (در ماه سپتامبر دستگیر شد، ولی مجرم شناخته نشد)، با فاصله چند روز در هتل استاندارد هالیوود غربی، دو درگیری جداگانه داشت و در ماه ژوئن با اتومبیلش به یک دکل بزرگ خورد. سپس به خاطر دزدی جواهر 100 هزار دلاری در خانه دوستش مورد بازجویی قرار گرفت و ادعا کرد که مردی به او حمله کرده است.
 
(بعدها پلیس اعلام کرد که مدرکی در این مورد وجود ندارد). همچنین برای سریال Glee دیر به صحنه رسید و متنش را حفظ نبود و در صحنه Liz & Dick به خواب عمیقی فرو رفت که مجبور شدند اورژانس خبر کنند. سپس ادعا کرد که مردم واکنش های بیهوده ای به توفان سندی نشان می دهند. و همین هفته پیش، لوهان دوباره به اتهام مشت زدن به یک زن در کلوپ شبانه ای در منهتن دستگیر شد.

شماره 2 : کیت آپتون

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

فهمیدن اینکه چرا کیت آپتون در لیست پرجستجوترین های یاهو قرار گرفته سخت نیست. او یک مدل خوش پوش است. اخیراً عکس های او در مجله Vogue ایالات متحده و مجله Vogue ایتالیا منتشر شد.

شماره 1 : کیم کارداشیان

 
جذاب ترین زنان و مردان سال از نظر سایت یاهو (عکس)

با آنکه بسیاری از کاربران یاهو اغلب شکایت می کنند که از شنیدن اخبار مربوط به سلسله کارداشیان! خسته شده اند، ولی اعمالشان طور دیگری نشان می دهد. مثال: کیم کارداشیان در صدر فهرست پرجستجوترین چهره های سال 2012 قرار گرفت. این ستاره برنامه های تلویزیونی، بخاطر درام طلاقش از کریس هامفریز، رابطه اش با کانیه وست و یک سری پیگردهای قانونی در صدر اخبار ما بود.