اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

گران قیمت ترین کفش با ضمانت 1000 ساله (عکس)

گران قیمت ترین کفش با ضمانت 1000 ساله (عکس)

آقای “کریس شلیس” از طراحان مد بریتانیا، کفش زنانه ای طراحی نموده است که به گفته ی خودش راحترین و بادوام ترین کفش پاشنه بلند دنیا برای بانوان است.

دوام این کفش تا ۱۰۰۰ سال ضمانت می شود. این طراح برای ساخت این کفش از استیل یا همان فولاد ضد زنگ و نقره استفاده نموده است. به گفته ی آقای شلیس، به غیر از دوام و استحکام، این کفش از یک نکته حائز اهمیت دیگری نیز برخوردار است و آن راحتی پا در آن است. او می گوید که این کفش، راحترین کفش زنانه در دنیا است. به نوشته ی پرتال خبری اینترنتی “The Daily Mail ” قیمت یک جفت کفش استیل-نقره ای جدید معادل ۱۶۰۰ دلار می باشد.

به خاطر استفاده از موادی که خالق اثر خودش آنرا کشف کرده است، این کفش نیازی به تعمیر و یا گشاد شدن ندارد. همچنین این کفش های زنانه با خدمات رایگان پس از فروش تعویض کفی و زبانه های سلیکونی ارائه می شوند.

گران قیمت ترین کفش با ضمانت 1000 ساله (عکس)

آقای شلیس، نام این مدل را “Riviera ” گذاشته و در رابطه با راحتی آنها می گوید:

“کفش های جدید با بالاترین استانداردهای ارتوپدی طراحی و ساخته شده اند و به همین خاطر براحتی می توان بیش از ۱۰ ساعت در روز از آنها استفاده کرد.”

شلیس که اکنون ۴۸ سال دارد، بیش از ۲ سال از زندگی خود را صرف طراحی و ساخت کفش های استیل منحصربفر خود کرده است. او می گوید که همیشه دلش برای زنانی که مجبور به پوشیدن کفش های پاشنه بلند و ناراحت هستند می سوزد. چراکه کفش های آنها نه تنها راحت نیستند بلکه خیلی زود هم از بین رفته و فرم خود را از نیز دست می دهند.