اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

غمگین ترین سالگرد ازدواج در تاریخ (عکس)

غمگین ترین سالگرد ازدواج در تاریخ (عکس)
یک مرد امریکایی که همسرش را درست چند ماه قبل از پنجاهمین سالگرد ازدواجش از دست داد که این رویداد بسیار تلخ بود تصمیم گرفت این رویداد مهم را به شیوه ای کاملا خاص به او تبریک بگوید تا نشان عشق وافر او به همسرش باشد. او یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ در کنار یکی از اتوبانهای شهر نیویورک اجاره کرد تا عشق او را به همسرش به تصویر بکشد.
 
غمگین ترین سالگرد ازدواج در تاریخ (عکس)

او میگوید این بیلبورد را ماهها پیش سفارش داده بود اما با مرگ همسرش 5 ماه قبل از رویداد سالگرد ازدواج او میتوانست پیش پرداختش را پس بگیرد اما تصمیم گرفت همچنان برنامه پر هزینه اش را ادامه دهد و معتقد است این تنها راه بیان عشق واقعی او به همسر از دست رفته اش است.وی اضافه میکند : یک هفته قبل از مرگ همسرم به او گفتم قصد انجام چه کاری را دارم و او تنها با یک نگاه به من گفت که ارزش این همه هزینه را ندارد  اما به نظر من ارزش او خیلی بیشتر از اینها بوده است.

او در این بیلبورد تصویری از همسرش در روز عروسی و تصویری از وی قبل از مرگ قرار داده و ضمن تبریک سالگرد ازدواج برایش نوشته است که تا آخر عمر عاشق او خواهد بود.این مرد مهربان و عاشق پیشه میگوید : بسیار دلتنگ همسرم هستم و شبانه روز به یاد او گریه میکنم . آرزو داشتم او این لحظات را میدید و تنها یک لبخند او برای من کافی بود.