اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

رابطه همزمان خانم ثروتمند اسپانیایی با 3 مرد! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
رابطه همزمان خانم ثروتمند اسپانیایی با 3 مرد! (عکس)
خانم بیوه 38 ساله اسپانیایی درمورد عاشقان ثروتمند و شیوه عجیب زندگی خود میگوید، خانم لوئیس وندر ولد در اسپانیا نام شناخته شده ای است اما از او به عنوان یک زن خوب یاد نمی شود.او 9 سال پیش همسر دکترش را از دست داد و تصمیم گرفت دیگر هرگز ازدواج نکند اما شیوه جدیدی از زندگی را پیش گرفت که باعث شهرت او شد. او در حال حاضر با سه مرد از از اصناف مختلف که همگی ثروت افسانه ای دارند رابطه دارد. او اکنون کتابی در رابطه با تجربیاتش در دست چاپ دارد.
وی میگوید مردانی که با او رابطه برقرار کرده اند میدانند که تنها فرد زندگی او نیستند اما با اینحال با خوشحالی خواهان ادامه رابطه هستند. او میگوید روش زندگی وی برای هرکسی مناسب نیست اما برای او زندگی شادی را رقم زده است. به گزارش ایران ناز او یک دختر 11 ساله و یک پسر 16 ساله دارد و تاکید میکند آنها را از زندگی عجیبش دور نگه داشته است. او میگوید با یکی از عشاق ثروتمندش که یک کارخانه بزرگ در دوبی دارد 6 سال پیش آشنا شده است.
 
رابطه همزمان خانم ثروتمند اسپانیایی با 3 مرد! (عکس)
نفر دوم یک جوان سی و چند ساله است که یک سال است وارد زندگی او شده است و نفر سوم یک مهندس بسیار جوان در زمینه الکترونیک است که در نزدیکی او زندگی میکند و هر زمان او اراده کند در خدمتش است.او معتقد است کسانیکه میگویند ازدواج شادی دارند در حال فریب دادن خود هستند.وی میگوید عقاید من مخصوص خودم است و شاید هرکسی آن را درک نکد اما من به رابطه ها به شیوه مدرن نگاه میکنم و اگرچه انتقادات زیادی داشته ام اما روش زندگی خود را دوست دارم.