اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

سوژه شدن لباس این خواننده ی سرشناس (عکس)

سوژه شدن لباس این خواننده ی سرشناس (عکس)
به گزارش ایران ناز: همسر بیانسه ستاره معروف هالیوودی مدتی است تصمیم گرفته که به یک گیاهخوار تبدیل شود، او اکنون به صورت موقت یک رژیم غذایی گیاهی 22 روزه را پیگیری میکند و بیانسه نیز در این راه وی را حمایت کرده و در کنار او قرار دارد.  این خواننده هالیوودی 32 ساله اخیرا در حالی کنار همسرش دیده شد که برای صرف یک وعده غذای مخصوص به رستوران میرفت، نکته قابل تامل این ماجرا لباسهایی بود که بیانسه به تن داشت.
 
سوژه شدن لباس این خواننده ی سرشناس (عکس)

او برای این قرار ناهار رومانتیک یک لباس چرمی با طرحی از پوست گاو به همراه یک شلوار چرم انتخاب کرده بود که با عقاید گیاهخواری کاملا در تضاد است. گیاهخواران هرگز از لباسهایی که در آنها از چرم حیوانی استفاده شده و یا قسمتی از بدن یک حیوان در آن به کار رفته باشد استفاده نمیکنند. وی همانند چند روز قبل با آرایش بسیار ملایم و درحالیکه موهایش را به سادگی پشت سرش جمع کرده بود مقابل دوربین عکاسان قرار گرفت.
 
سوژه شدن لباس این خواننده ی سرشناس (عکس)

این نخستین بار نیست که بیانسه بر خلاف عقاید گیاهخوارانه اش لباس می پوشد، چند روز پیش نیز او در حالی با همسرش دیده شد که یک خز پوست روباه را با یک شلوار چرم پوشیده بود. "جی زد" همسر بیانسه میگوید : به تشویق یکی از دوستانم تصمیم به پیروی از رژیم گیاهخواری گرفتم و شاید بعد از مراسم کریسمس برای همیشه یک گیاهخوار باشم و مطمئنم که بیانسه نیز از من حمایت و پیروی خواهد کرد.