اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کشته شدن دردناک این مرد با چاقو میوه خوری (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
کشته شدن دردناک این مرد با چاقو میوه خوری (عکس)
 به گزارش ایران ناز:در جلسه رسیدگی به این پرونده كه صبح دیروز در شعبه 74 دادگاه كیفری استان تهران برگزار شد نماینده دادستان تهران در دفاع از كیفرخواست گفت: در این پرونده حسین، 40 ساله متهم است روز 27 بهمن ماه سال 90 در جریان درگیری مرگبار با شوهر خواهرش عباس او را با دو ضربه چاقو به قتل رسانده است.

 از آنجا كه وی در جریان تحقیقات در مرجع انتظامی و دادسرا اتهامش را پذیرفته و صحنه جنایت را نیز بازسازی كرده و متخصصان پزشكی قانونی سلامت روانی وی را تایید كرده‌اند به عنوان نماینده دادستان تهران خواستار مجازات متهم هستم. در ادامه پدر مقتول در جایگاه ایستاد و گفت خواسته‌اش قصاص متهم است.

 او گفت: وقتی عباس و حسین با یكدیگر درگیر شدند من سعی كردم آنها را جدا كنم اما حسین درگیری را ادامه داد و پسرم را كشت. به همین دلیل باید قصاص شود. این مرد تنها ولی دم مقتول نبود چرا كه پسر 16 ساله او نیز در دادگاه حضور داشت. این نوجوان به عنوان دومین ولی دم در جایگاه ایستاد. وقتی رییس دادگاه از او خواست شكایتش را مطرح كند، گفت: من از دایی‌ام هیچ شكایتی ندارم. من نه قصاص می‌خواهم و نه دیه.

 
کشته شدن دردناک این مرد با چاقو میوه خوری (عکس)

 درست است كه دایی‌ام پدرم را كشته است اما این حادثه‌یی است كه اتفاق افتاده و با قصاص و دیه چیزی درست نمی‌شود.بنابر این من دایی‌ام را می‌بخشم. سپس نوبت به متهم رسید تا از خود دفاع كند. او در توضیح آنچه اتفاق افتاده، گفت: خواهرم و شوهرش با اینكه سال‌ها از ازدواج‌شان می‌گذشت اما با یكدیگر اختلاف داشتند. به همین دلیل مدتی قبل از یكدیگر جدا شدند. با این حال باز هم اختلافات ادامه داشت تا اینكه شب حادثه عباس با من تماس گرفت و شروع به فحاشی كرد.
 
او حرف‌هایی زد كه من را عصبانی كرد. من هم همان موقع به خانه‌شان رفتم. انگار عباس انتظار من را می‌كشید. وقتی رسیدم بی‌مقدمه با یك چوب به جانم افتاد. من از ترس پا به فرار گذاشتم اما او دنبالم می‌دوید. كمی آن طرف‌تر به یك سطل زباله رسیدم. دست كردم داخلش تا چیزی برای دفاع پیدا كنم. یك كارد میوه خوری كوچك پیدا كردم.
 
می‌خواستم با آن از خودم دفاع كنم. عباس با چوبی كه در دستش بود به طرفم حمله كرد. من هم با كارد میوه‌خوری دو ضربه به سینه‌اش زدم. نمی‌خواستم او را بكشم اما همین دو ضربه باعث مرگش شد. بعد هم چون ترسیده بودم پا به فرار گذاشتم اما 10 روز بعد دستگیر شدم.در ادامه این جلسه عبدالصمد خرمشاهی، وكیل مدافع حسین نیز به دفاع از او پرداخت و در پایان جلسه با اخذ آخرین دفاع از متهم به پایان رسید.بنابر این گزارش قرار است هیات قضایی به زودی رای خود را در این باره اعلام كنند.