اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

راهی برای خلاص شدن از شر ویروس های کامپیوتری

راهی  برای خلاص شدن از شر ویروس های کامپیوتری
هر روزه هزاران ویروس وجود دارد که در حال حمله کردن به کامپیوتر ها هستند.برخی کاربران در هاله ای از سردرگمی قرار میگیرند زیرا نمیدانند چه کار کنند.
 
از ویروس ها اطلاع بیابیم
بعضی ویروس ها نشانه هایی دارد که میان سایر کاربران مشابه است. یک جست و جوی ساده اینترنتی میتواند اسم ویروس و برخی اطلاعات پایه ای از آن را مشخص کند. این راه مفید است زیرا برخی اوقات راه حل خلاص شدن از ویروس تنها پاک کردن یک پوشه یا یک کلید رجیستری است.
آنتی ویروس تهیه کنیم
یک ویروس ممکن است قابلیت های مختلفی را غیر فعال کند که میتواند مانع از جست و جو در اینترنت شود. در این مواقع کاربران باید آنتی ویروسی را بخرند یا قرض بگیرند. آنهایی هم که به اینترنت دسترسی دارند میتوانند آن را دانلود کنند. با اسکن کردن کامپیوتر توسط آنتی ویروس ویروس ها مشخص میشوند.بعد از پیدا شدن ویروس ها کاربر میتواند آنها را قرنطینه یا حذف کند. بعضی از ویروس ها را هم آنتی ویروس به طور خود کار حذف میکند که شامل ویروس هایی میشود که فعالیت آنها به عملکرد کامپیوتر صدمه میزند. همچنین باید دقت داشته باشید که هر چند وقت آنتی ویروس خود را آپدیت کنید تا توانایی مقابله با ویروس های جدیدتر را داشته باشید.