عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عجیب ترین ماهی گلی در دنیا (عکس)

عجیب ترین ماهی گلی در دنیا (عکس)
دنیای ماهی قرمزها بسیار بزرگتر از یک تنگ است و گاهی اوقات اتفاقاتی در میان آن ها به وجود می آید که باعث شگفتی تمام دنیا خواهد شد. ماهی قرمزها در کنار زیبایی بسیار ضعیف هم هستند زیرا تحت شرایط سخت جانشان را از دست می دهند که این برای کسانی که بهشان عادت دارند بسیار سخت است. "اسموکی" یک ماهی قرمز بسیار خاص است که چندی پیش بعد از دوسال به دست صاحب اصلی اش رسید. "بیلی برودلی" صاحب این ماهی قرمز به خبرنگاران گفته است: احتمال میرفت این ماهی قرمز دوسال پیش از بین رفته باشد اما امروز کاملا سالم دوباره پیدا شد.
 
عجیب ترین ماهی گلی در دنیا (عکس)

دوسال پیش خانه این مرد دچار سانحه آتش سوزی شد و تمام خانه از بین رفت از این رو خانواده او مطمئن بودند که دیگر دستشان به ماهی قرمز نخواهد رسید. آن ها پس از این حادثه دیگر سری به خانه نزدند تا این که چند روز پیش برای تخریب بار دیگر به خانه بازگشتند. پس از بازگشت به خانه بیلی سراغ حوض قدیمی خانه رفت که خرابه ها روی آن را پوشانده بودند و نوری به آن نمی رسید. بیلی با جا به جا کردن خرابه متوجه ماهی قرمزشان شد که فکر میکرد
.
 
عجیب ترین ماهی گلی در دنیا (عکس)
 
در سال 2011 در آتش سوخته است اما این ماهی قرمز کاملا سالم و سرحال به زندگی خود ادامه می داد. نکته جالب تر در مورد این ماهی این است که او در مدت دوسال هیچ غذایی نیز برای خوردن نداشته است و حتی نور خورشید را هم ندیده بود. این روزها بیلی به دنبال آن است که "اسموکی" را به عنوان جان سخت ترین ماهی قرمز دنیا وارد کتاب گینس کند.