عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

این مرد خواست ثوابی کرده باشد اما زیر قطار له شد!

این مرد خواست ثوابی کرده باشد اما زیر قطار له شد!
روزنامه پرتیراژ نیویورک پست آمریکا با انتشار عکسی از ثانیه های قبل از مرگ فجیع شهروند 58 ساله آمریکایی زیر قطار در یک ایستگاه مترو در نزدیکی میدان تایمز نیویورک، جنجال ساز شد. به گزارش ایران ناز این مرد کره ای تبار که کی ساک هان نام دارد به شکل فجیعی زیر قطار ماند و درگذشت.
 
شاهدان عینی گفته اند وی قصد داشت در یک نزاع مداخله کند و نزاع کنندگان را آرام کند که به وسیله یک فرد ناشناس به روی ریل قطار ایستگاه هل داده می شود و همزمان از بخت بد قطار وارد ایستگاه می شود و از روی او رد میشود.
 
این مرد خواست ثوابی کرده باشد اما زیر قطار له شد!
 
عکاسی که در صحنه حاضر بوده بلافاصله با دوربین خود از 2 ثانیه قبل از عبور قطار از روی هان از وی عکس می گیرد. عمر عباسی عکاسی که عکس صفحه نخست نیویورک پست را به این روزنامه داده با واکنش های انتقادی گسترده ای روبرو شده و منتقدان در شبکه های اجتماعی وی را متهم کرده اند که به جای عکس گرفتن باید به هان کمک می کرده است.
 
این عکاس در پاسخ به این انتقادات گفته است که تلاش کرده با انداختن نور فلاش بر روی کابین راننده لکوموتیو به آنها هشدار دهد اما حادثه به قدری سریع و آنی صورت گرفته که همه غافلگیر شده اند. روزنامه نیویورک پست آمریکا نیز به واسطه انداختن این عکس بر روی جلد خود مورد انتقاد قرار گرفته است.