عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

برای رفع این مشکلات این مطالب را بخوانید

مجموعه : سبک زندگی
برای رفع این مشکلات این مطالب را بخوانید
 بهترین زمان را در نظر بگیرید.بهترین زمان برای دور بودن از تکنولوژی درست زمانی است که شما در راندمان بالای کاری هستید. مسلما اوایل صبح شما بیشترین میزان راندمان را دارید و در ساعات ۳ بعدازظهر هم ممکن است اندکی راندمان بیشتری داشته باشید.
 
این ساعات را به خاطر داشته باشید و سعی کنید حداقل در این ساعت‌ها از ابزارهای ارتباطی به دور بمانید. تصور کنید در یک جلسه مهم هستید. دور بودن از ابزار ارتباطی برای چند ساعت در هفته تاثیر شگفت انگیزی بر راندمان شما خواهد گذاشت.

از نرم افزارهای موبایل استفاده کنید.حتی گوشی‌های هوشمند، تبلت ها و لپ‌تاپ ها در حال اتلاف وقت ما هستند، سعی کنید از نرم افزارهایی استفاده کنید که راه را برای پرت شدن حواس شما مسدود می‌کنند. می‌توانید با برخی از این دست از نرم افزارها، مثلاً دسترسی به فیسبوک را برای خود مسدود کنید.

فرهنگ‌تان را تغییر دهید.در صورتی که به مداوما در محیطی با دیدگاه همیشه آنلاین بودن کار کرده‌اید، بهتر است حالا به فکر تغییر آن باشید. سعی کنید به ارتباطات در تیم خود توجه کنید و بین تماس‌ها ضروری و غیرضروری مرزی قائل شوید.در صورتی که مشکل پیش آمده اضطراری است،

 
سعی کنید تا با پیامک یا تلفن به فرد مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید، در غیر اینصورت می‌توانید درخواست خود را طی یک ایمیل ارسال نمایید. همچنین سعی کنید تا بین ساعت ۸ شب تا ۶ صبح هیچ پیام غیر ضروری را ارسال ننمایید.سعی کنید تا برای محل کارتان به یک فکر واحد برای ارتباطات برسید و ساعات را نهادینه کنید و با انجام آن از اتلاف وقت اضافی جلوگیری کنید خوب است.