اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آموزش عکس برداری از محیط WORD

آموزش عکس برداری از محیط WORD

گاهی وقت ها نوشتن یک مقاله می تواند خیلی کسل کننده باشد از خستگی که خود تایپ کردن ایجاد می کند هم که بگذریم چیز های دیگری هم هستند که سختی های این کار را دو چندان می کند مثل برای قرار دادن عکس درون ورد شما باید از محیط ورد خارج شوید و توسط یک برنامه دیگر عکسی را بگیرید و آن را داخل هارد ذخیره کنید و ویرایش های لازم را هم انجام بدهید و سپس در ورد قرار دهید.

تکرار این کار به دفعات زیاد واقعا اعصاب خورد کن خواهد بود ولی در ورد های که شرکت ماکروسافت منتشر می کند قسمتی وجود دارد که به کمک آن می توانید خیلی راحت تر از پروسه ای که عرض کردم این کار را انجام دهید این قسمت که “اس­ کرین­ شات ” نام دارد به صورت اتوماتیک از تمام پنجره های باز شما عکس تهیه می کند و حتی می توانید از قسمت های محدود تر نیز عکس بیندازید.

برای انجام اینکار در محیط ورد به تب Insert بروید

سپس به قسمت Illustrations بروید در این قسمت گزینه ای به اسم Screenshot وجود دارد وقتی که روی آن کلیک کنید پنجره کوچکی باز می شود که عکس تمام پنجره های بازی که وجود دارد را می توانید مشاهده کنید با انتخاب هر کدام از آن ها آن عکس در ورد به نمایش در می آید.

نکته : پنجره های که در حالت Minimize باشند در لیست عکس ها نمایش داده نمی شوند.

در قسمت Screenshot گزینه ای به نام  Screen Clipping وجود دارد که با انتخاب آن می توانید از هر جای که دلت تان می خواهد عکس بیندازید.