عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تجاوز دو پلیس به دو خواهر نوجوان (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تجاوز دو پلیس به دو خواهر نوجوان (عکس)

صبح چهارشنبه هفتم خرداد ماه، انتشار خبر قتل دو خواهر 14 و 15 ساله در روستای «اکترا» در شمال ایالت «اوتارپرادش» هند بار دیگر خشم مردم هند را از سیاست‌های سست پلیس و دولت این کشور برانگیخت. این دو خواهر که از طبقه بسیار فقیر جامعه هند بودند از چند روز پیش به شکل مرموزی ناپدید شده و با وجودی که خانواده آنها پلیس را در جریان ماجرا گذاشتند اما هیچ اقدامی برای یافتن آنها صورت نگرفت تا این‌که چند روز بعد جسد حلق‌آویز این دو قربانی به درخت انبه نزدیک روستا پیدا شد.

تجاوز دو پلیس به دو خواهر نوجوان (عکس)

پس از کشف این اجساد، خانواده و روستانشینان برای اعتراض به عملکرد پلیس در اطراف جسد نشستند و اعلام کردند تا دستگیری عاملان این جنایت دست از اعتصاب برنمی‌دارند. این اقدام پرخروش روستاییان «اکترا» سبب شد پلیس با دقت عمل بیشتری به پیگیری ماجرا بپردازد و دو افسر پلیس را به اتهام تجاوز گروهی به‌این دو دختر دستگیر کند ضمن این‌که مسئولان پلیس منطقه نیز به حال تعلیق از خدمت درآمدند.
به‌گفته رسانه‌ها یک مظنون دیگر نیز در این حادثه دستگیر شده که هنوز بازجویی از او تمام نشده است.آزمایش‌ها نشان داد این افسران پس از آزار و اذیت، دو دختر را کشته و جسدشان را حلق‌آویز کرده‌اند. این اتفاق بار دیگر گروه‌های حامی حقوق بشر را نسبت به خشونت‌های وحشیانه علیه زنان به اعتراض واداشت.