اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون جنجالی شد

مجموعه : مجله خبری روز
تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون جنجالی شد
جنت جکسون خواهر 47 ساله مایکل جکسون ستاره موسیقی پاپ در سال 2012 طی یک مراسم کاملا خصوصی و محرمانه با یک میلیاردر قطری ازدواج کرد. اکنون خواهر مایکل جکسون تصمیم دارد صاحب یک خانواده کامل شود اما نمی خواهد به عنوان یک زن بارداری را تجربه کند بلکه قصد د ارد کودکی را به فرزندی بپذیرد. به گفته یک منبع نزدیک به این زوج خواهر ایکل جکسون قصد دارد کودکی از اردن و یا سوریه را به فرزندی قبول کند شما دلیل این تصمیم خواهر مایکل جکسون را چه می پندارید؟
 
تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون جنجالی شد
 
دلیل خاصی دارد؟. وی اضافه می کند: جنت به خوبی می داند که بارداری در این سن چه خطراتی خواهد داشت او به شدت تحت تاثیر مسائل اخیر این دو کشور قرار دارد و تصمیم گرفته است که فرزندش را از این کشورها انتخاب کند. او حتی ملاقاتی با مانیا ملکه اردن داشته است و از او خواسته است تا ترتیب کارهای اداری حضانت کودک داده شود تا او بتواند این آرزوی خود را محقق کند.یک نفر از اعضای خانواده همسر قطری او نیز این خبر را تایید کرده است و می گوید به زودی این اتفاق خواهد افتاد.اطرافیان جنت جکسون می گویند او همواره نگران کودکان و رفاه اجتماعی آنان است و شاید این مسئله در اخذ این تصمیم موثر بوده است.
 
تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون جنجالی شد
 
او سابقه دو ازدواج نافرجام را در کارنامه زندگی اش دارد اما گفته می شود این زوج رابطه عمیق و خوبی باهم دارند وبارها از این ازدواج و احساس رضایت خود در رسانه ها صحبت کرده اند.سابقا وسام المانا همسر 35 ساله قطری جنت جکسون گفته بود بسیار خوش شانس است که همسر ایده آلش را یافته و احساس خوشبختی می کند. جنت جکسون هم اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده بود علیرغم اینکه به سن میانسالی رسیده اما این ازدواج با شکوه و موفق احساس امنیت و آرامش به او می دهد.