اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ازدواج باورنکردنی صاحب سایت فیس بوک (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
ازدواج باورنکردنی صاحب سایت فیس بوک (عکس)
مولتی بیلیونر کوچک و مؤسس رسمی فیس بوک مارک زاکربرگ این روزها در رم به سر میبرد و برای خود خوش می گذراند. این زوج جوان و عشق برای صرف نهار به یکی از معمولی ترین رستورانهای رم پایتخت ایتالیا رفته و در آنجا مبلغ ناچیزی برای نهار خود پرداختند.او برای صرف این نهار عاشقانه تنها 32 یورو پرداخت. این جزئیات را صاحب رستورانی که آنها در آن نهار را میل کردند به توییتر اعلام نمود.صاحب رستوران گفت:
 
ازدواج باورنکردنی صاحب سایت فیس بوک (عکس)
 
"ابتدا باورم نمی شد که مارک به رستوران من بیاید، چرا که رستوران من در حد معمولی بوده و قیمت غذاها پائین است. آنها تنها یک بشقاب غذا سفارش دادند و برای نوشیدنی از من تقاضای آب و چای کردند. این دیگر برایم باور کردنی نبود. تنها 32 یورو به خاطر غذایشان پرداختند و آرام و بی حاشیه از رستورانم خارج شدند و پیاده مسیری را درپیش گرفتند. من شیفته تواضع و افتادگی مارک شدم. او با همه پولدارهای دنیا فرق می کند.
 
ازدواج باورنکردنی صاحب سایت فیس بوک (عکس)
 
"اما خبرگزاری هایی که به نقد این خبر می پرداختند با کمی تمسخر ابراز کردند که شاید مارک و پریسلا به فکر جبران آن 1 میلیارد دلاری هستند که از ارزش فیس بوک در همین هفته اخیر کاسته شده است. این خبر به قدری سریع در تمام دنیا پیچید که عده ای از تعجب دهانشان باز مانده و وی را تحسین کردند.عده ای دیگر نیز به تمسخر و انتقاد از وی پرداختند.مارک زاکربرگ 28 ساله و پریسلا جان 27 ساله در هفته پیش جشن عروسی خود را برگزار کردند.