عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تلاش خواننده زیرزمینی برای مجاز شدن

تلاش خواننده زیرزمینی برای مجاز شدن

آرمین زارعی متولد ۶۵ است. تمام زندگی‌اش را به پای موسیقی گذاشته است ولی کسی او را به نام واقعی‌اش نمی‌شناسد. ۲AFM حالا دیگر یکی از چهره های سرشناس موسیقی زیرزمینی ایران است، چهره‌ای که می‌گوید می‌خواهد از زیر‌زمین بیرون بیاید و به صورت رسمی و با مجوز کارهایش را منتشر کند. این اولین گفت‌و‌گویی رسمی آرمین است؛ گفت‌و‌گویی که آرمین در آن می گوید: «دیگر خسته شده‌ام، می‌خواهم مجاز کار کنم».

این روزها بازار مجاز شدن خوانندهای غیر مجاز داغ است. بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم آرام آرام خواننده هایی که اجازه فعالیت نداشتند با تعهد رسمی توانستند در بازار موسیقی ایران فعالیت کنند نمونه های این خواننده ها هم کم نبودند‏ از سعید مدرس و نریمان گرفته تا سامان جلیلی . اما حالا آرمین زارعی معروف ۲AFM در اولین گفتگوی رسمی اش با یکی از هفته نامه های ایران می گوید برای مجاز شدن حاضر است هر کاری بکند. هر تعهدی که بخواهند را می دهد تا مجاز شود. اگر این اتفاق بیفتد او اولین رپری خواهد بود که به صورت رسمی در بازار موسیقی ایران فعالیت خواهد کرد.

او در گفتگویش با هفته نامه تماشاگران از روزهای فعالیتش در تهران می گوید و از آشنایی اش با دیگر رپ خوان های زیرزمینی ایران‏. او از اسم های عجیب رپرها می گوید و از اینکه چرا عنوانش ۲AFM است.
اما چیزی که آرمین ۲AFM به آن تاکید دارد مجاز شدن است. سودای مجوز برای این خواننده زیر زمینی آیا صادر خواهد شد؟ آیا نام اولین رپ خوان رسمی موسیقی ایران آرمین ۲AFM است؟ باید منتظر واکنش های اهالی موسیقی به حرف های این خواننده باشیم.