اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تکه تکه کردن زن باردار با چاقو توسط شوهر بی رحمش

مجموعه : مجله خبری روز
تکه تکه کردن زن باردار با چاقو توسط شوهر بی رحمش

تکه تکه کردن زن باردار با چاقو توسط شوهر بی رحمش

 

این مرد وحشی همسر حامله اش را با 20 ضربه چاقو پاره پاره کرد. یک مرد 38 ساله اهل ” سیدنی ” پس از به قتل رساندن همسر 37 ساله خود که 7 ماهه باردار بود خود را به پلیس معرفی کرد .

 

براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت تماسی در نیمه شب خود را به محل جنایت و خانه قربانی واقع در ” مونت درویت ” بود رساندند و با جسد خانم ” کیرالی پاپارای ” که براثر 20 ضربات متعدد چاقو غرق در خون بود رو به رو شدند .

 

به گزارش ایران ناز در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد در عصر روز جنایت هنگامی که قربانی با همسر خود شروع به بحث و مجادله کردند، پسر نوجوان قربانی ،که 17 سال داشت از  این جو فرار و خانه را ترک کرد .

 

گفته می شود که نیمه شب هنگامی که پسر به خانه برگشت مادر خود را که غرق در خود بود بر روی زمین یافت و با پلیس تماس گرفت هنگام رسیدن پلیس قربانی نیمه جان بود و از جراحت شدید در ناحیه سر و صورت و شکم رنج می برد که پس از رسیدن به بیمارستان جان خود و جنین را از دست داد.

 

همسر این قربانی در ساعت اولیه صبح پس از شنیدن مرگ همسر، خود را به پلیس معرفی کرد و اعتراف کرد که همسر خود را بوسیله 20 ضربه چاقو به قتل رسانده است .

 

گفتنی است،انگیزه ی او از این جنایت هنوز مشخص نیست و پلیس در حال بررسی بیشتر محل جرم می باشد و جنایت کار که در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و بزودی در دادگاه به اتهام قتل مجازات خواهد شد .