عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

جزیره ای که بسیار مرموز است (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
جزیره ای که بسیار مرموز است (عکس)
گوتیه تولموند، تاجر فرانسوی قصد دارد که به مدت 40 روز در یکی از جزایر بدون سکنه اندونزی زندگی کند و شرکتش را از طریق تلفن های ماهواره ای و کامپیوترهایی اداره کند که با نیروی خورشید و باد کار می کنند.تولموند که در کودکی عاشق رمان های ژول ورن و سفرهای جهانگرد معروف ژاک-ایو کوستو بود، همیشه رویای ماجراجویی در یک بهشت استوایی را داشت.
 
جزیره ای که بسیار مرموز است (عکس)
 
قطعاً او تنها فرد در دنیا نیست که چنین رویایی دارد، ولی در دیگران شاید چنین تجربه ای را استراحت و تعطیلاتی از زندگی روزمره و شغل خود بدانند، در حالیکه تولموند قصد دارد روزی 8 ساعت تمام کار کند و از 10 هزار کیلومتر دورتر شرکتش را اداره کند. این کارآفرین فرانسوی 54 ساله که شرکت انتشاراتی در پاریس دارد،
 
قرار است در روز هشتم اکتبر عازم این سفر شود و 40 روز در یک جزیره 700 در 500 متری در جایی در اندونزی زندگی کند و فقط از طریق اینترنت و تلفن ماهواره ای با دنیا ارتباط برقرار کند. او بخاطر دلایل ایمنی، تصمیم گرفته که مکان دقیقه خانه موقتی اش را فاش نکند.ولی چرا باید کسی به خودش زحمت زندگی و کار در جزیره ای دورافتاده و کیلومتر ها دورتر از وطنش را بدهد؟
 
جزیره ای که بسیار مرموز است (عکس)
 
او می گوید این فرصت بسیار خوبی است تا به دنیا نشان بدهیم که فناوری مدرن و انرژی خورشیدی چطور امکان زندگی متفاوت و کار از مسافت های بسیار دور را به ما می دهد بدون آن که یک ثانیه از زمان باارزشمندمان را از دست بدهیم.وسایل و ابزارهایی که او با خودش می برد شامل دو پانل خورشیدی، یک کامپیوتر و یک تبلت، یک دوربین دیجیتال اچ دی و دو چادر می شود که یکی از این چادرها برای خودش و دیگری برای محافظت از لوازم الکترونیکی از رطوبت است.
 
برای خورد و خوراک هم قرار است او ماهی بگیرد، شکار کند و هر روز غذایش را خودش درست کند.تولموند می گوید این تجربه 40 روزه به او اجازه می دهد که رویای کودکی اش را تحقق ببخشد و تبدیل به یک رابینسون کروزوی واقعی شود و در عین حال، روش کاری جدیدی را امتحان کند این کار مرد می توان گفت شجاعانه است یا دیوانگی؟ کسی تا بحال به این سوال جواب نداده است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی