اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دختری بسیار عجیب با بزرگترین گونه های جهان (عکس)

دختری بسیار عجیب با بزرگترین گونه های جهان (عکس)
بیماریهای مختلفی در دنیا وجود دارند که برای هر کدام آن ها درمان هایی نیز ارائه شده است اما برخی از این بیماری ها بسیار نادرند و درمانی برای آن ها نیست. به گزارش ایران ناز Katie Renfroe نام دختر بچه ای است که به یک بیماری بسیار نادر مبتلا شده است. این بیماری باعث می شود تا گونه های او به میزان زیادی رشد داشته باشد و چهره او را خراب کند.
 
دختری بسیار عجیب با بزرگترین گونه های جهان (عکس)
این دختر بچه ۴ ساله و از اهالی آمریکا به بیماری megalencephaly مبتلا شده است. این بیماری به طور کلی بر روی قسمت های مختلف صورت اثر می گذارد و باعث می شود تا برخی اندام ها بیش از مابقی رشد داشته باشند.
او تا به حال تحت عمل های جراحی متفاوتی قرار گرفته است و حتی بخشی از مغزش را نیز برای کنترل این بیماری خارج کرده اند اما باز هم باعث توقف این بیماری نشده است.
 
مادر او می گوید: ما تمام تلاشمان را می کنیم تا او به زندگی امیدوار باشد و همچنین از هیچ درمانی نیز برای او مضایغه نکرده ایم. او همچنین افزود: این دختر بسیار حساس است و به خاطر بیماری اش روحیه خوبی ندارد.
 
دختری بسیار عجیب با بزرگترین گونه های جهان (عکس)

 
این بیماری که به صورت ژنتیکی وارد بدن کیت شده است در همان سه ماه اول خودش را نشان داده و باعث شد تا گونه های او سه برابر بزرگتر از حد معمولشان شوند. این دختر تا به حال بیش از ۴ عمل جراحی داشته است و همچنین قرار است تا چند هفته آینده نیز به یکی از بیمارستان های فلوریدا برای درمان بیشتر سفر کند.