اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

راه های رفع سیاهی آرنج و زانو

راه های رفع سیاهی آرنج و زانو

بسیاری از افراد از زیبایی این دو قسمت محروم هستند با روش هایی که در این بخش آمده می توانید تا حد زیادی از سیاه بودن این دو عضو رها شوید.

 

 

سياهي زانو و آرنج يک مشکل رايج در بين بسياري از خانم ها مي باشد و حتي برخي از خانم ها به دليل سياه بودن زانو يا آرنج هايشان قادر به پوشيدن دامن کوتاه يا پيراهن آستين کوتاه نيستند

 

 

اولين راه کار بسيار ساده براي سفيد کردن زانو و آرنج هايتان مخلوط کردن 1 قاشق چاي خوري جوش شيرين با مقداري شير مي باشد . اين مخلوط را طوري تهيه کنيد که حالت خميري داشته باشد و سپس به روي قسمت هاي سياه زانو و آرنج هايتان بماليد و به آرامي ماساژ دهيد و سعي کنيد اين عمل را هر روز تکرار کنيد.

 

 

دومين راه کار مخلوطي از زردچوبه و شير و عسل مي باشد که اين مواد نيز بايد به صورت خمير در بيايد و روي مناطق تيره ماليده شود و بعد از 20 دقيقه شسته شود.

 

 

راه کار سوم مخلوطي از شکر و روغن زيتون يا مخلوطي از آبليمو و عسل يا مخلوطي از آرد نخودچي و آب آهک هر سه مورد از اين مواد هر کدام که در منزل داريد يا بيشتر در دسترس شما مي باشد با هم مخلوط کنيد و روي قسمت هاي سياه زانو يا آرنج خود بگذاريد و کمي ماساژ دهيد به حالت دوراني و بعد از ?? دقيقه بشوييد البته اگر بيشتر از20 دقيقه بماند مشکلي ندارد و لازم بذکر مي باشد که سعي کنيد اين کار را هر روز انجام دهيد تا نتيجه ي بهتري را مشاهده نماييد.

 

 

نکته : سعي کنيد هميشه قبل از استفاده ي اين مواد پوست خود را تميز بشوييد يا به طور روزانه دوش بگيريد و در حين دوش گرفتن زير آب نيز آرنج و زانوي خود را ماساژ دهيد.