عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

معرفی جالب ارگانیک برای پوست چیست؟

معرفی جالب ارگانیک برای پوست چیست؟
مطمئن ترین و سالم ترین محصولات زیبایی را میتوانید خودتان در خانه درست کنید در اینجا چندتایی از آنها را برایتان گذاشته ام .به مرور این لیست بزرگ تر خواهد شد و چیزهای بیشتری برایتان می گذارم.

چند شاخه جعفری را در یک لیوان آب برای چند دقیقه بجوشانید بعد یک قاشق کوچک چای خوری سرکه به آن اضافه کنید این محلول را در یک شیشه که سر آن دارای اسپری است بریزید و آن را در یخچال نگهداری کنید . بعد از پاک کردن آرایش آن را روی صورتتان اسپری کنید وبگذارید چند دقیقه بماند سپس آب بکشید پوستتان عمیقأ تمیز میشود.

مقداری بابونه را در یک لیوان آب بجوشانید بعد از خنک شدن آن را روی صورت اسپری کنید پوست راتازه و شاداب میکند.بعد از آفتاب گرفتن عرق بهار نارنج روی صورت اسپری کنید تاپوست لطافت از دست داده خود را بدست بیاورد.موهایتان را با آب لیمو بپیچید تا حالت خود را حفظ کند.

اگر پوست چرب دارید شامپوی بچه را با آب لیموی تازه مخلوط کرده با آن صورتتان را تمیز کنید .آین یکی از بهترین تمیز کننده های پوست است.اگر پوست خشک دارید 4/3 شامپوی بچه را با 4/1 روغن زیتون مخلوط کنید وبا آن صورتتان را تمیز کنید این محلول با گران ترین تمیز کننده های پوست برابری می کند.

برای تمیز کردن دست ها شکر و آبلیمو را مخلوط کرده و با آن دست هایتان را ماساژ دهید دست هایتان لطیف و تمیز میشوند. روغن زیتون و نمک را مخلوط کنید و با آن بدنتان را تمیز کنید این ترکیب تمیز کننده برای پوست بسیار مفید است.چای سفید را با پودر چای سبز مخلوط کنید بهترین ماسک زیبایی برای صورت میباشد.هروز کاهو بخورید زیرا کاهو از ریزش و سفید شدن موها جلوگیری میکند.