عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

اولین نرم افزار اندروید کدام است

اولین نرم افزار اندروید کدام است

انقلابی بزرگ در تاریخ اپل

 

از گذشته تاکنون شرکت اپل با شرکت گوگل بر سر سیستم عامل تلفن های هوشمند  در رقابت شدید است به طوری که ارائه یک نرم افزار اندرویدی از طرف اپل امری غیر ممکن است. اما امروز خبرها حاکی از آن است که اپل به تازگی یک برنامه اندرویدی تولید نموده است. با این خبر شاید بتوان ابراز امیدواری کرد که یک روز شرکت اپل بعضی از سرویس های خود را برای اندروید در دسترس قراردهد.
 

 

 

آیا می دانستید هفته پیش شرکت اپل اولین برنامه اندرویدی خود را در Google Play Store ارائه کرد؟ بسیاری از مردم از این ماجرا تعجب کردند. ما هرگز تصور نمی کردیم که شرکت اپل یکی از سرویس های خود را به اندروید اختصاص دهد و با چک نمودن برنامه، هدف این برنامه مشخص شد. این نرم افزار Move to iOS نام دارد و اساسا به کاربران این امکان را می دهد که تمام اطلاعات خود شامل مخاطبین، پیام ها، عکس ها، بوک مارک ها، تقویم و… را به دستگاه اپل منتقل نمایند.

 

 

 

نیازی به گفتن نیست که این برنامه برای تمام طرفداران آندروید در جهان یک نرم افزار قابل استفاده می باشد.برنامه Move to iOS برای آن هایی که می خواهند دستگاه خود را از اندروید به iOS تغییر دهند، بسیار کاربردی و مفید می باشد. همه کاربران اندروید در این آرزو بودند که یک روز شرکت اپل بعضی از سرویس هایش را برای اندروید قابل دسترس نماید.

 

 

با ارائه شدن این برنامه متوجه شدیم که جامعه اندروید از انچه که فکر می کردیم، متحد تر است زیرا انتظار می رفت که برنامه Move to iOS در زمان کم تر از یک هفته نزدیک ۳۰ هزار بازدید کننده داشته باشد. اما طبق آمار به دست آمده  ۲۵ هزارنفر به این برنامه یک ستاره داده اند که این یک خبر بد برای شرکت اپل می تواند باشد.