عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم،زر ماکارون

برای تعبیر خواب کدام کتاب معتبرتر است؟

مجموعه : گوناگون
برای تعبیر خواب کدام کتاب معتبرتر است؟

یک کارشناس مسائل مذهب درباره انواع خواب و تعبیر آنها اینگونه بیان کرد که: زمانی که انسان براساس اشتغالات ذهنی و خستگی به خواب می‎رود، احتمال دیدن افعال روزمره در خواب وی وجود دارد و چنین رویایی تعبیر خاصی نخواهد داشت.

 

حجت‎الاسلام درویش‎پور منطقه لرستان با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی دیگر از انواع خواب، رویای صادقانه است که حتماً لازم نیست که فرد خواب‌دیده انسان خوبی باشد.

درویش‎پور اضافه کرد: بعضی از خواب‎ها نیز آشفته بوده و رویاهایی که انسان بدون طهارت باطنی آن را ببیند، تعبیری نخواهد داشت.

این کارشناس مسائل مذهبی ادامه داد: هر چه انسان صادق باشد، تعبیر خواب وی دقیق‎تر و نزدیک‎تر خواهد بود.

وی یادآور شد: تعبیر به معنی “عبور” است و انسانی که قصد دانستن تعبیر خواب خود را دارد و در واقع می‎خواهد از ظاهر رویایی که دیده عبور کرده و به معنای اصلی آن برسد.
درویش‎پور اظهار کرد: تعبیر خواب از زمان گذشته تاکنون ادامه دارد و خواب‎های حضرت یوسف(ع) و حضرت ابراهیم(ع) مصداقی بر این ادعاست.

 

این کارشناس مسائل مذهبی تصریح کرد: حضرت یعقوب(ع) به حضرت یوسف(ع) می‎فرمایند که خواب خود را برای برادرانت تعبیر نکن.
وی با تأکید بر این‌که «تعبیرکننده خواب بسیار مهم است» خاطرنشان کرد: تعبیر خواب‎های امام صادق(ع)، علامه مجلسی و ابن سیرین از مجموعه تعابیری هستند که می‎توان به آنها مراجعه و خواب خود را تعبیر کرد.

درویش‎‎پور گفت: خواب مضابه توسط دو نفر متفاوت، تعبیری کاملاً جداگانه دارد چرا که نفس انسانی، استعدادها، ظرفیت و دینداری انسان‎ها با یکدیگر متفاوت و در تعبیر خواب موثر است.

 

این کارشناس مسائل مذهبی اضافه کرد: برخی افراد در صبح و طی روز خوابشان به درستی تعبیر می‎شود و در برخی دیگر هم خوابشان درست درنمی‎آید و این بستگی به افراد و پایبندی آنها به شریعت دارد.

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی