اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کدام جراح پلاستیک را انتخاب کنیم؟

کدام جراح پلاستیک را انتخاب کنیم؟
سوم آنکه کوچک شدن بینی تا حدی مطلوب است که عملکرد تنفسی بینی به مخاطره نیفتد.  ازمهم‌ترین عوارض جراحی بینی  عوارض عملكردی یا همان تنفسی است که  بسیار مهم‌تر از عوارض زیبایی است. برخی از مردم فكر می‌كنند خس خس یا تنفس صدادار موقع خواب یا اصطلاحا فین فین كردن بعد از جراحی پلاستیك بینی طبیعی است، درحالی كه این تصور كاملا اشتباه است. 
 
حداقل توقع هركس بعد از جراحی پلاستیك بینی این است كه تنفس بعد از عمل پلاستیك اگر بد بوده اصلاح شود و اگر خوب بوده حفظ شود. اگر تنفس كسی بعد از جراحی دچار مشكل شود این طبیعی و درست نیست. بسیاری از این بیماران حاضرند بینی‌شان هر حالتی داشته باشد ولی بتوانند یك شب راحت بخوابند و درست نفس بكشند. این افراد چون خوب نمی‌خوابند و اكسیژن كافی به بدن‌شان نمی‌رسد اغلب كسل، خواب آلوده، بی‌حوصله، عصبی و گاهی پرخاشگر هستند. فردی كه چنین مشكلاتی دارد، نمی‌تواند ورزش كند و در نتیجه دچار مشكلات فیزیكی و بدنی هم می‌شود.

توصیه‌هایی كه باید جدی بگیرید مهم است

جراحی را انتخاب کنید که مشاور خوبی باشد، جراحی که به دنبال جراحی کردن همه افراد نیست و سعی می‌کند خیلی‌ها را با مشاوره صحیح از انجام عمل منصرف کند. جراحی که روی هر کسی که پیش او می‌آید جراحی را انجام می‌دهد چندان قابل اطمینان نیست، چرا که مسلما در میان آن همه بیمار حتما کسی بوده که به هیچ عملی نیاز نداشته‌ است.جراح خوب  باید در میان کسانی که قصد عمل دارند دست به انتخاب بزند و هر کسی را راهی اتاق عمل نکند.  از طرف دیگر بسیار مهم است که جراح پلاستیک با یک آنالیز دقیق از صورت، راهنمایی صحیح را برای افراد انجام دهد  تا فرد متقاضی زیبایی متوجه شود برای زیباتر شدن کدام قسمت صورت باید اصلاح شود.

سخت ترین جراحی پلاستیک

در تمامی کتاب‌های‌های مرجع جراحی پلاستیک آمده‌است که جراحی بینی مشکل‌ترین جراحی‌های پلاستیک است چرا که بینی در مرکز صورت است و هر اشتباهی می‌تواند زیبایی صورت را دچار مشکل کند، از طرف دیگرهرگونه اشتباهی در جراحی بینی می‌تواند سلامت فرد را از او بگیرد و موجب مشکلات متعددی از جمله مشکلات تنفسی شدید از راه بینی شود تا جایی که فرد روزها خواب‌آلود، بی‌حوصله و خسته و حتی دچار مشکلاتی در روابط اجتماعی خود شود ، صدایش عوض ‌شود و راه تنفسی  اش از بینی کامل بسته ‌شود.