عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

چرا همه دوست دارند شبیه به گوگوش شوند (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
چرا همه دوست دارند شبیه به گوگوش شوند (عکس)
علیرضا داوودن‍ژاد كارگردان مطرح و پیشكسوت سینمای ایران است كه این روزها فیلم كلاس هنر پیشگی را بر پرده‌ سینماها دارد. فیلمی كه با تحسین كارگردانانی چون جعفر پناهی، رخشان بنی اعتماد و حسن فتحی مواجه شده است. داوودن‍ژاد قبل از انقلاب فیلمی با نام نازنین ساخته كه گوگوش در آن بازی كرده است .علی عباسی تهیه كننده فیلمهایی چون رضا موتوری، سوته دلان و تنگسیر كه تهیه كننده فیلم نازنین بوده به تازگی گفت وگویی با سعید مروتی در بانی فیلم كرده وحرفهای جالبی زده است.
 
علی عباسی گفته: آن موقع همه می خواستند خودشان را شبیه گوگوش كنند، ولی در نازنین، داوودن‍ژاد یك تصویر متفاوت از گوگوش ارائه داد كه هیچ ربطی به آن ستاره سینما و موسیقی پاپ نداشت. آن موقع به داوود ن‍ژاد به شوخی گفتم همه می روند خودشان را شبیه گوگوش می كنند، تو گوگوش را شبیه آدمهای عادی كردی!
 
چرا همه دوست دارند شبیه به گوگوش شوند (عکس)

روایت علیرضا داوودن‍ژاد از اشک ریختن گوگوش درمراسم سینه زنی در شبکه جام جم

علیرضا داوودنژاد دوسال پیش وزمان اكران فیلم مرهم   میزبان شبکه جهانی جام جم بود. دراین برنامه بخشهایی از تعدادی از فیلمهای قدیمی آقای داوودن‍ژاد مثل نازنین و خانه عنكبوت به همراه فیلمهایی چون نیاز و مرهم نشان داده شد. داوودن‍ژاد دراین برنامه با اشاره به اینكه فیلم نازنین را در۲۱سالگی ساخته عنوان كرد : از همان ابتدای فیلمسازی اش به موضوعاتی دكوپا‍ژ، قاب بندی و شخصیت پردازی اهمیت بسیاری قائل بوده است .
 
داوود ن‍ژاد درادامه به ساخت فیلم نازنین اشاره كرد. موضوع فیلم نازنین درباره زن وشوهری است كه  می خواهد فرزند خودرا سقط كنند و در مسیرشان از  یك مراسم سینه زنی می گذرند ودر آنجا برخوردها وگفت‌وگوهایی پیش می آید. داوودن‍ژاد درادامه بااشاره به مشكلات حضور گوگوش دراین فیلم می گوید:
 
گوگوش باید برای صحنه هایی ازاین فیلم به مراسم سینه زنی در بهارستان می رفت و و بعضی می گفتند با حضور گوگوش ممكن است به او صدمه بزنند گوگوش نظر من را پرسید و من گفتم هیچ مشكلی پیش  نخواهد آمد و همینطور هم شد وقتی گوگوش به آنجا رفت نه درگیری شد و نه مسئله ای به وجود آمد و حتی گوگوش درمراسم  شركت كرد اشك ریخت و این کار گوگوش همه شک زده کرده بود و مردم نمی دانستند چه به گویند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی