عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

ابزارهای جانبی سیستم در ویندوز ویستا

ابزارهای جانبی سیستم در ویندوز ویستا
برنامه‌های جانبی رفع ایراد که همراه ویندوز ویستاهستند مطمئنا مفیدند، اما چیزهای زیادی وجود دارد که آنها نمی‌توانند انجام دهند. The Reliability and Performance Monitor یک یوتیلیتی بسیار سطح پایین است که می‌تواند یک ابزار توانمند برای متخصصین باشد، البته یک ابزار کارآمد برای تازه کاران نیزهست.

اگرچه The Reliability and Performance Monitor در یافتن مشکلات سخت‌افزاری و بد رفتار کردن درایورها توانمند است، اما به تمیز کردن هارد درایو شما از فایلهای موقتی قدیمی کمکی نمی‌کند و نمی‌تواند یک رجیستری معیوب ویندوز را احیا کند.

اول از همه به سیستم نگاهی می‌اندازد؛ از موارد startup گرفته تا تنظیمات ضدویروس و فایروال و برای شما لیستی از تعمیرات یا بهینه‌سازی‌هایی که می‌توانند با فشردن یک دگمه صورت گیرند را ارائه می‌دهد.اگر چیزبهتری می‌خواهیدTweakvista از Stardock یک یوتیلیتی کوچک است و بسیار ریز است.
 
که به شما در انجام دستکاری‌های کوچک برای ارتقا عملکرد سیستم کمک می‌کند.می‌توانید نسخه آزمایشی مجانی آن را که برای 30 روز کار می‌کند از System Mechanic 7 در www.iolo.com دانلود کنید. Tweakvisat از آدرس زیر قابل دسترس است: www.stardock.com