عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

رابطه ی زنان با ماهواره

رابطه ی زنان با ماهواره
تعداد قابل توجهی از زنان برخی از نشانه‌ها یا علایم نا‌خوشایند و ناراحت‌کننده‌ی را طی چرخه‌ی عادت ماهوار خود احساس می‌کنند. در عده‌یی از آنان این علایم قابل توجه ولی کوتاه‌مدت بوده و ناتوان‌کننده نمی‌باشند. اما برخی دیگر ممکن است یکی دو علایم از دامنه‌ای وسیع علایم را که موقتاً عمل‌کرد طبیعی شان را مختل می‌کند، داشته باشند. این علایم ممکن است از چند ساعت
 
تا چند ماه دوام کند. نوع و شدت علایم در افراد مختلف متفاوت است. به این دسته از علایم “سندرم پیش از عادت ماهوار” PMS یا Premenstrual Syndrome گفته می‌شود. گرچه این علایم معمولاً با شروع عادت متوقف می‌شوند، اما در میان تعدادی از خانم‌ها علایم ممکن است در طی این دوره و پس از آن نیز ادامه پیدا کنند.

سندروم معمولاً حدود یک هفته پیش از عادت ماهوار نزد برخی از دختران جوان و خانم‌ها اتفاق می‌افتد و شامل علایم خاصی از جمله چاقی، تورم یا پندیدگی اندام‌ها، تورم شکم، درد در پستان‌ها، بی‌حوصلگی، پرخاش‌گری، حملات گریه، افسردگی، و احساس تنهایی هم‌راه می‌باشد.

اکثر مردان و در مواردی برخی از زنان در این مورد آگاهی کافی ندارند. از آن‌جایی‌ که این عارضه با بدخُلقی ، سرد مزاجی، و عصبانیت همراه است، می‌تواند زمینه‌ی برخورد و کشمکش را بین زن و شوهر یا والدین و دختر خانواده‌ای که از این عارضه رنج می‌برد، فراهم سازد. بدون شک آگاهی در مورد سندروم برای همه‌ی افراد بالغ به ویژه شوهران مهم پنداشته می‌شود، زیرا بسیاری از روابط زناشویی در این مواقع تیره و تار می‌شوند و این مساله زندگی خانوادگی بسیاری را آسیب می‌زند.