اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خودتان دندان هایتان را سفید کنید

خودتان دندان هایتان را سفید کنید
شما ممکن است خودتان قادر باشید تا از لکه های روی دندان و تیرگی و کدر شدن دندان ها رهایی یابید این لک ها خیلی بد است. انواع خمیر دندان ها می تواند کمک بسزایی در روشن تر شدن رنگ دندان ها کمک کند .حتی برخی از داروهای قدیمی می توانند کمک بسزایی در کاهش تیرگی دندان ها داشته باشد .
 
این روزها محصولات مختلف سفید کننده در قفسه دارو خانه ها موجود است .خمیر دندان ها حاوی مواد شیمیایی هستند که به برداشتن لکه ها از سطح دندان کمک می کند . اگر لکه عمیقی وجود دارد شما می توانید به یک دندان پزشک مراجعه کنید .

بسته های سفید کننده دندان

بسته های خانگی سفید کننده دندان ها که حاوی دهان شوی است می تواند لکه های سطحی را برطرف کند و رنگ دندان ها را به صورت طبیعی تغییر دهد. اگر فردی دندان های قهوه ای و کدری دارد این بسته های خانگی سفید کننده می تواند در کاهش لکه ها ی قهوه ای که بر سطح دندان وجود دارد تاثیر بگذارد .

نوار دندان


نوار های دندان که دندان ها را سفید می کنند باعث می شوند از شر تیرگی دندان ها راحت شوید . این نوارها بسیار نازک هستند و با لایه ای از ژل پوشیده شده است . نحوه استفاده از این نوارها به این صورت است که شما می توانید به مدت یک هفته یا بیشتر به مدت چند دقیقه این نوارهای حاوی ژل را بر روی دندانتان بمالید . این نوارها اثر خود را در طی چند روز ظاهر می شود . استفاده از این نوارها بسیار آسان است وهر فرد قادر است براحتی از این نوارها استفاده کند .