اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

درمان جالب شوره سر با ماسک روناس

درمان جالب شوره سر با ماسک روناس
اگر تصمیم دارید دست کم از شر شوره سر خلاص شوید، پیشنهاد می کنیم ماسک روناس را تجربه کنید. با کمک این گیاه دارویی نه تنها می توانید از بروز شوره سر در تعطیلات عید نوروز پیشگیری کنید بلکه می توانید از آن برای تیره کردن رنگ موهای خود استفاده کنید بدون آنکه نگران آسیب های احتمالی تغییر رنگ موهایتان باشید. روناس علاوه بر آنکه می تواند طیف رنگ های قهوه ای تیره، مشکی و پرکلاغی را ایجاد کند، می تواند به درمان شوره سر و درمان و پیشگیری از پوسته پوسته شدن پوست سر شما کمک کند.

نسخه ۱ :

اگر تصمیم دارید موهایتان را پرکلاغی کنید می توانید نصف لیوان پودر رناس را با آب مخلوط کنید و آن را به مدت ۴۵ دقیقه روی موهایتان ماسک کنید. هر ۱۰ دقیقه یک بار پوست سر را با کمک این مرهم به خوبی ماساژ دهید.

نسخه۲ :

۱۰ گرم ریشه روناس را در یک لیتر آب ریخته و بگذارید برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشد. این جوشانده را در وان حمام بریزید و برای رفع بیماری های پوستی در آن استراحت کنید. در ضمن با کمپرس جوشانده روناس روی سر می توانید برای درمان شوره سر نیز بهره بگیرید.

نسخه۳ :

برای به دست آمدن رنگ قهوه ای تیره برای موهایتان می توانید علاوه بر ریشه روناس، پوست گردو و دانه های قهوه را به میزان مساوی ترکیب و با مقداری آب، خمیر کرده و به مدت ۴۵ دقیقه روی سر بگذارید تا موه هایتان رنگ بگیرد.