اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها

 

به گزارش ایران ناز در این مطلب آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی را که در صفحات اجتماعی خود به اشتراک گذارده اند را میتوانید مشاهده کنید .با ما در ایران ناز همراه باشید

 

شروع میکنیم با یک پست طعنه آلود و آتشین دیگر از علی آقا کریمی، باز هم با جمله ای که کاملاً جعلی است و هیچگاه توسط ارنستو چه گوارا بیان نشده است. جمله ای مشابه صد ها جمله ی دیگری که در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است. از چهره ای شناخته شده و محبوب مثل علی کریمی این انتظار میرود

 

که پیش از اشاعه و نشر این جملات ساختگی، با یک جستجوی ساده از صحت آن مطمئن شود. طبق انتظارمان از “علی کریمی” چنین خواسته ای داریم، وگرنه هر طور که دلش میخواهد رفتار کند!

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها

در هیچکدام از سخنرانی ها و گفتاورد های مکتوب و غیرمکتوب چه گوارا، حتی یک بار هم از کلمه گرگ استفاده نشده است و اکثر این جملات دروغین هستند! به همی سادگی!

 

واکنش جالب شهرام مکری به رد شدن فیلم خودش و فیلم استاد کیانوش عیاری توسط هیئت داوران جشنواره امسال. “هر طرفی که شما باشین، همون طرف خوبه.”
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها

بهنوش خانم برای احوالات این روزهای شما کنسرت امید حاجیلی و امید جهان خیلی بیشتر از نعره های رضا یزدانی توصیه میشود.

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هابهاره رهنما و خالکوبی جدیدش. آنقدر از این اقدامات عجیب و متحیر العقول کرده که دیگر از این کارهایش تعجب نمی کنیم و خیلی عادی از کنارش می گذریم!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی لیسانسه ها، سریال خوب این شب های تلویزیون، کاری متفاوت از سروش صحت. امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، بهنام تشکر و سیاوش چراغی پور.

آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاافسانه پاکرو از نامزد شدن اش در یک جشنواره خارجی خبر داده، ولی از بیان اینکه چه جشنواره ای است و نامش چیست، به شدت خودداری کرده است :)) با این اوصاف احتمالاً باید جشنواره فیلمِ گالاپاگوس در جنوب ماداگاسکار باشد.آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی خانوادگیِ محمدرضا علیمردانی در یک رستوران. آرزوی خوشبختی داریم برای محمدرضا و خانواده عزیزش.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هایوسف جان وقتی برای گذاشتن یک عکس دیر شده است، لطف کن و آن را نگذار. مطمئن باش چیز خاصی را از دست نمیدهی!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاآزاده صمدی در نمایی از نمایش “آیسلند” ساخته آیدا کیخایی. وضعیت آزاده صمدی در تئاتر به گونه ای است که تئاتر جدید را با تئاتر قبلی اش روشن میکند! کمی استراحت کن آزاده جان! تحلیل میروی ها!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها19 دی 1935. امروز را به عنوان نقطه پایان و روز مرگ هنر موسیقی ایران اعلام می کنم.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاگریم بامزه فرهاد بشارتی در “محله گل و بلبل”.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها– پرواز به گوشم.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاآرزوی سلامتی داریم برای پدر همسر خانم شریفی مقدم، مجری کاردست اخبار صدا و سیما که همیشه دغدغه مردم داشته و دارند. امیدواریم هر چه زودتر حالشان خوب شود.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاخاطره بازی خداداد عزیزی در سال های حضورش در باشگاه کلن. همان باشگاهی که با چَک زیر گوش سرمربی اش خواباند و از آن اخراج شد.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاویشکا، دختر کوهستان.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هامن جای بچه پاهایم یخ زد. سلامتیِ بچه را فدای خوشتیپی اش نکن بنیامین جان!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هامهدی ماهانی و هادی کاظمی در پشت صحنه فیلم جدید علیرضا امینی که نامش “آکاردئون” است. از هادی راضی هستیم، ولی مهدی بهتر بود کمی با حضور در فیلم “ساکسیفون” تمرین کند و سپس سراغ آکاردئون برود. آن هم نه در تمامی بخش های ساکسیون، بلکه در قسمت های انتهایی آن!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هااستاد جمشید مشایخی عزیز، مرد بازنشسته نشدنیِ سینما!آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاخب کاملاً طبیعی است فیلمی که پای ثابت داوری های چند دوره از جشنواره در آن بازی کرده است به بخش اصلی راه یابد، حتی اگر بسیار ضعیف باشد.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاشرمنده احسان جان، ما در سیاتل نیستیم، پس متاسفانه امشب نمیتوانی روی ماهمان را ببینی.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هایک پست فوق العاده عالی از علی مسعودی :))
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هابله. عکس بدون شرح شاهرخ فروتنیان و همسرش افسانه چهره آزاد که گویا تحت تاثیر برنامه های صدا و سیما قرار گرفته است و دارد به سبک مسعود در “لیسانسه ها” ابراز علاقه می کند.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاخب امیر جان پست های مشکوک نگذار که بعداً مجبور به شفاف سازی نشوی!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاعماد طالبزاده با این پست سالگرد ازدواجشان را تبریک گفت و تا یک سال خود را بیمه بدنه و اعصاب کرد.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاجنسیت اش فرقی نمی کند امیر جان، انشاالله که سالم باشد.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هامنصور ضابطیان در یکی از معدود نقاط امنِ شهر استانبول، البته آن هم به شرطی که کودتا نشود و پای توپ و تانک وسط نیاید!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هارجوع شود به کپشن دهمین عکس.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هابهرام رادان، پیشکسوتِ سینمای ایران. (لباس اش که به پیشکسوت ها میخورد، فقط میماند سن و سال و سابقه اش که چندان مهم نیست).
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی عمار تفتی و آقا پوریا، پسر فاطمه گودرزی در حال کوهنوردی. عمار جان کمی به صعود خود ادامه دهید میتوانید ویشکا آسایش را پیدا کنید و و در کنار هم سلفی بگیرید. اگر هم توانستید که به نوک قله صعود کنید، افتخار سلفی گرفتن با حسین رفیعی را خواهید داشت :))
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی بابک جهانبخش با همسرِ نفیسه روشن.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاداریوش سلیمی و پسر هایش. کاملاً مشخص است که هر جنس پسرانه جدیدی که برای بوتیکِ داریوش خان می آید، همان اول دو نمونه برای منزل برمیدارد تا قسم های “بخدا برای پسرای خودمم از همین بردم، راضی بودن” دروغ نباشد.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاآفرین هانی جان، امیدوارم به هرچه که میخواهی در زندگی ات برسی، ولی بهتر است به جای فکر کردن به انتقام و حق ستانی و سایر افکار منفی، با این هدف تلاش کنی که موفق ترین فوتبالیست ایران بشوی و همه مردم به تو افتخار کنند. مطمئناً در اینصورت روح بابا هادی هم بسیار راضی تر و شاد تر است.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هانام: هادی کاظمی
پیشه: حضور در سلفی های دیگران.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاطناز طباطبایی در نمایی از حضورش در فیلم “ویلایی ها” به تهیه کنندگی سعید ملکان، از معدود فیلم هایی که توانسته از دست هیئت انتخاب جشنواره قسر در برود!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاعلی جان در کپشن هایت خیلی ناگهانی و یهویی از متن محاوره به متن ادبی تغییر فاز میدهی، آدم حین خواندن بکسوات میکند!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاخاطره بازی نگار جواهریان با عکسی نسبتاً قدیمی در یکی از راهرو های تئاتر شهر. در کنار منیژه حکمت، نوید محمدزاده ی خروس به دست، بابک حمیدیان و سایر عزیزانی که در عکس حضور دارند.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاعکسی از الهه حصاری از زاویه ی مورد علاقه اش در مراسم اکران خصوصی فیلم “وارونگی” ساخته بهنام بهزادی.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاعلی سرابی و مارال بنی آدم هم در این مراسم حضور داشتند.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی عزیزان در پشت صحنه یک مراسم/همایش فرهنگی، هنری، اجتماعی و شاید هم سیاسی! وظایفشان هم در این مراسم کاملاً مشخص و معین است. بهمن هاشمی قرار است برود روی سن و میهمانان را در رودربایستی قرار داده و خنده زورکی بگیرد. مرتضی حسینی هم در تکمیل مسخره بازی های بهمن وارد سن خواهد شد.

 

مجید اخشابی در بخشِ ویژه ی این مراسم روی سن خواهد رفت و “محله بنده نواز” را لبخوانی خواهد کرد. داریوش ارجمند هم در پایان مراسم روی سن خواهد رفت و در کنار بیان خاطرات تکراری اش از فیلم “امام علی (ع)”، حیثیت اسپانسر مراسم را به لجن خواهد کشید.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی لیلا رجبی در کنار یک نیمچه کوسه که زاویه طلایی صورتش را کاملاً رعایت کرده است.آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هانیکی مظفری برای باشگاه رفتن اش هم با خود عکاس میبرد. #جدی
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاسلفی امیر کاظمی در کنار محمد نادری پس از تماشای نمایشِ “حادثه در ویشی” با هنرنمایی محمد. نمایشنامه ای که برگرفته از یکی از داستان های آرتور میلر است. حالا که اصغر فرهادی یکی از نمایشنامه های میلر را در فیلمش آورده است، همه آرتور میلر باز شده اند و تا شورش را در نیاورند ول کن نیستند! تا قبل از آن هیچکس فرق آرتور میلر با تیری آنری را نمیدانست!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاالهام پاوه نژاد کمی دیرتر از سایرین به مراسم اکران وارونگی رسید و جمعی را از نگرانی در آورد!
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هالوطی های قدیم کجا، لوطی های امروز کجا! اجلافی* امثال رامبد حتی جرأت رد شدن از چهار کیلومتری لات های قدیم را هم نداشتند، چه برسد که با آن ها عکس یادگاری بگیرند. *جمع مکسر جلف
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هامهدی سلطانی با عکسی از دوران دانشجویی اش برای دانشجویان در فصل امتحانات آرزوی موفقیت کرد. ما نیز برای همه دانشجویان عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم خداوند آن ها در این ایام را از شر سه چیز در امان بدارد:1. مراقبِ عقده ای 2. بغل دستیِ بدخط 3. استادِ بی وجدان
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاستاره حسینی بازیگر جوان فیلم “وارونگی” در حاشیه اکران خصوصی این فیلم. طراح لباس ستاره خانم همان عزیزی است که سالیان سال طراحی لباس پلنگ صورتی را بر عهده دارد و یکی از بهترین های این عرصه است.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هاالهام خانم کردا هم در اکران خصوصی وارونگی حضور داشتند.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره هابا این عکس از شبنم قلی خانی، بازیگر با اخلاق و بی حاشیه سینما و تلویزیون مطلب امروز را هم به پایان می بریم. ممنون از همراهی تان.
آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و چهره ها

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر واکنش بازیگران و چهره ها به درگذشت آیت الله هاشمی

 

آخرین عکسهای بازیگران و خبرهای هنرمندان مشهور