اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آخرین خبر از وضع جسمانی استاد شجریان

مجموعه : مجله خبری روز
آخرین خبر از وضع جسمانی استاد شجریان

آخرین خبر از وضع جسمانی استاد شجریان

 

به گزارش ایران ناز استاد شجریان همچنان در بیمارستان جم بستری است . در تازه ترین گزارش از اوضاع سلامتی استاد محمد رضا شجریان , بیمارستان جم توضیحاتی در مورد وضعیت تنفسی استاد بی بدلی آواز ایران منتشر کرد .هیات مدیره بیمارستان جم اعلام کرد: شرایط قلبی، ریوی و کلیوی استاد شجریان بهبود یافته است و تنفس خود به خودی بدون نیاز به دستگاه ونتیلاتور دارد.

 

به گزارش ایران ناز هیات مدیره بیمارستان جم اعلام کرد: شرایط قلبی، ریوی و کلیوی استاد شجریان بهبود یافته است و تنفس خود به خودی بدون نیاز به دستگاه ونتیلاتور دارد.

 

آخرین خبر از وضع جسمانی استاد شجریان

 

در اطاعیه شماره ۱۴ هیات مدیره بیمارستان جم که روز پنجشنبه درباره آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان منتشر شد، آمده است: در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان به استحضار می رساند، در حال حاضر شرایط قلبی، ریوی و کلیوی ایشان بهبود یافته، ترشحات ریوی کاهش یافته است و کماکان تنفس خود به خودی بدون نیاز به دستگاه ونتیلاتور دارد.

 

در ادامه این اطلاعیه اضافه شده است: در مجموع شرایط عمومی ایشان (استاد محمدرضا شجریان) پایدار است و کماکان برای مراقبت بهتر و بیشتر نیازمند ادامه بستری در بخش مراقبت های ویژه است. با آرزوی سلامتی برای استاد شجریان

 

پيش از اين منابع پزشکي در بيمارستان جم تهران گفته بودند که محمدرضا شجريان بهدستگاه تنفسي متصل است.

 

بر اساس اين گزارش، آقاي شجريان روز پنج‌شنبه به دليل نارسايي تنفسي با آمبولانس به اورژانس بيمارستان

جم و سپس به بخش آي‌سي‌يو اين بيمارستان منتقل شد.