اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

مجموعه : مجله خبری روز
آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

روز گذشته در خبری اعلام شد رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ و همسرش ملانیا به ویروس کرونا مبتلا شده اند . این اتفاق بعد از این افتاد که ترامپ جو بایدن رقیب انتخاباتیش را بخاطر ماسک زدن مسخره کرد !! گفته میشود ترامپ دچار علامت تب شده است و احساس خستگی میکند. با گذشت یک روز از انتشار خبر ابتلای رییس جمهوری آمریکا به ویروس کرونا واکنش‌ها و تاثیرات آن بر اقتصاد و انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا هر لحظه در رسانه‌های ایالت متحده منتشر می‌شود

 

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که تست‌های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و آن دو دوره قرنطینه خود را آغاز می‌کنند. ترامپ پیش از انجام تست و آگاهی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری هوپ هیکس یکی از نزدیک‌ترین مشاوران خود، تحت نظر قرار گرفته بود.

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

ترامپ به بیمارستان منتقل شد

 

وی در نخستین مناظره انتخاباتی، بایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. او روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید “آیا آنها کسی را می‌شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.”

 

پیام توییتری ترامپ از بیمارستان

 

رییس جمهوری آمریکا بعد از بستری شدن در بیمارستان نظامی والتر رید صبح روز شنبه در پیامی توییتری نوشت: اوضاع خوب است فکر می‌کنم، از همه متشکرم.

 

آزمایش کرونای مشاور سابق رئیس جمهوری آمریکا مثبت شد

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

کلیان کانوی که ماه گذشته کاخ سفید را ترک کرد در میان گروهی از مقام های کاخ سفید است که آزمایش کرونا وی مثبت گزارش شده است.

 

گفته می شود وی نیز در شنبه گذشته در مراسم معرفی نامزدی امی کانی برت در دیوان عالی آمریکا در کاخ سفید حضور داشت.

 

بایدن و ترامپ در مناظره فاصله اجتماعی را رعایت کردند

 

کمیسیون انتخابات آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که بایدن و ترامپ در اولین دور از مناظره به اندازه ۱۲ فوت (بیش از سه متر) فاصله داشتند. مرکز کنترل بیماری و جلوگیری آمریکا در توصیه‌ای خواهان حفظ فاصله اجتماعی به اندازه ۶ فوت است.

 

ترامپ درمان آنتی بادی به روش تجربی دریافت می‌کند

 

کاخ سفید بامداد شنبه اعلام کرد که درمان ترامپ از طریق آنتی بادی به روش تجربی آغاز شده است.

 

دکتر کانلی در بیانیه‌ای اعلام کرد: کوکتل دارویی ترکیبی از دو آنتی بادی اصطلاحاً مونوکلونال است. این درمان به منظور تأمین سیستم ایمنی بدن با تقویت موقتی برای مبارزه با ویروس کرونا است.

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

این روش درمانی اگرچه هنوز اثبات نشده است، اما از نظر کارشناسان یکی از امیدوار کننده ترین گزینه‌های درمانی این بیماری است.

 

کلینتون برای ترامپ آرزوی بهبودی کرد

 

بیل کلینتون رییس جمهوری پیشین آمریکا در پیامی توییتری نوشت: ما برای رییس جمهوری و بانوی اول آرزوی بهبودی سریع داریم و امیدواریم که جان کارمندان کاخ سفید، سرویس مخفی و دیگر افراد در امان باشد. این همه گیری افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است. ما باید به محافظت از خود، خانواده و اجتماعات ادامه دهیم.

 

سناتور جمهوریخواه تام تیلیس نیز به کرونا مبتلا شد

 

سناتور تام تیلیس که هفته گذشته در مراسم اعلام کردن نامزدی «امی کانی برت» در دیوان عالی آمریکا در کاخ سفید حضور داشت، ابتلای خود به ویروس کرونا را اعلام کرد.

 

واکنش توییتر به ابتلای ترامپ به کرونا، پیام‌های آرزوی مرگ دیگران حذف می‌شود

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

شبکه اجتماعی توییتر در پاسخ به واکنش میلیون‌ها کاربر نسبت به ابتلای رییس جمهوری آمریکا هشدار داد که پیام‌های حامل آرزوی مرگ دیگران حذف خواهد شد.

 

۱۱ نفر از مقام‌های برگزاری مناظره انتخاباتی کلیولند به کرونا مبتلا شدند

 

به دنبال ابتلای رییس جمهوری آمریکا به کرونا، مقام‌های شهر کلیولند از ابتلای ۱۱ نفر از مقامات برگزاری اولین دور از مناظره‌ انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا میان ترامپ و بایدن که در سه شنبه گذشته برگزار شد، خبر می‌دهند.

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

جواب آزمایش کرونا لیندسی گراهام منفی اعلام شد

 

لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوریخواه در پیام توییتری نوشت: بعد از مطلع شدن از ابتلای ترامپ به کرونا من نیز آزمایش کرونا در کارولینای جنوبی دادم و جواب آن منفی اعلام شد.

 

سرویس مخفی آمریکا از ارائه دقیق شمار مبتلایان مقام‌های امنیتی امتناع ورزید

 

سرویس مخفی آمریکا بامداد شنبه اعلام کرد که به دلایل امنیتی نمی‌تواند آمار دقیق شمار مقام‌های محافظتی و امنیتی مبتلا شده به ویروس کرونا در دولت آمریکا را اعلام کند.

 

۳ تن از خبرنگاران کاخ سفید به کرونا مبتلا شدند

 

سه تن از خبرنگاران کاخ سفید که در هفته های اخیر به همراه ترامپ به پنسیلوانیا برای برگزاری کمپین های انتخاباتی سفر کرده بودند، آزمایش کرونای آنان مثبت اعلام شد.

 

اوباما برای ترامپ آرزوی بهبودی کرد

 

رییس جمهوری سابق آمریکا در پیامی توییتری نوشت: میشل و من امیدواریم که رییس جمهوری، بانوی اول و همه کسانی که در سراسر کشور (آمریکا) به ویروس کرونا مبتلا شده اند از مراقبت های لازم برخوردار شده و در مسیر بهبود سریع قرار بگیرند.

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا

 

اولین توییت ترامپ بعد از ۱۴ ساعت

 

دونالد ترامپ که بعد از اعلام ابتلای وی به ویروس کرونا به مدت ۱۴ ساعت هیچ پیام توییتری منتشر نکرده بود، بعد از خروج از کاخ سفید و ورود به مرکز درمانی والتر رید از هواداران خود تشکر کرد.

 

ترامپ در پیامی ویدئوی که گفته می شود در کاخ سفید گرفته شد، خطاب به مردم آمریکا گفت: من در حین انتقال به والتر رید هستم.

 

رهبر کره شمالی برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد

 

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در نامه ای به رییس جمهوری آمریکا آرزوی بهبودی برای ترامپ کرد.

 

ژائیر بولسنارو رییس‌جمهوری برزیل نیز در نامه ای برای بهبودی ترامپ آرزو کرد.

 

ترامپ برای چند روز در مرکز درمانی والتر رید بستری خواهد شد

 

کاخ سفید بامداد شنبه در زمان سوار شدن ترامپ بر هلیکوپتر نظامی اعلام کرد که رییس جمهوری برای چند روز آینده در والتر رید بستری خواهد شد.

 

ترامپ برخلاف دیگر مواقع بدون مصاحبه با خبرنگاران و تنها با تکان دادن دست سوار بر هلیکوپتر شد و ملانیا همسر وی در این سفر همراه وی نبود.

 

مخفی نگهداشتن وضعیت جسمانی ترامپ از مجلس نمایندگان آمریکا

 

سخنگوی رییس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: هیچ اطلاعی تا کنون به نانسی پلوسی در مورد انتقال ترامپ به مرکز درمانی والتر رید ارائه نشده است.

 

به گفته سخنگوی پلوسی، حتی کاخ سفید هیچ گفت وگویی در مورد برنامه ریزی های دولت در صورت بستری شدن ترامپ با رییس مجلس نمایندگان نداشته است.

 

ترامپ قدرت را به پنس منتقل نکرده است

 

آلیسا فرح مقام ارشد کاخ سفید گفت: قدرت به معاون رئیس جمهوری (مایک پنس) منتقل نشده است.

 

وی افزود: رییس جمهوری همچنان مسئولیت ها را بر عهده دارد و برخی شایعات در این زمینه صحت ندارد.

 

ترامپ به مرکز پزشکی والتر رید منتقل می شود

 

یک مقام ارشد دولت آمریکا به ان بی سی نیوز گفت: ترامپ که به ویروس کرونا مبتلا شده، قرار است بعد از ظهر جمعه (به وقت محلی) در اقدامی پیشگیرانه با هلی کوپتر به مرکز پزشکی نظامی والتر رید منتقل شود.

 

درمان ترامپ از طریق آنتی بادی آغاز شد

 

دکتر کانلی اعلام کرد که رییس جمهوری آمریکا بعد از تشخیص ابتلا به کرونا یک دوز ۸ گرمی کوکتل آنتی بادی پلی کلونال (Regeneron) دریافت کرده است.

 

وی این درمان را “یک اقدام احتیاطی” خواند و خاطرنشان کرد ترامپ همچنین زینک، ویتامین دی ، فاموتیدین، ملاتونین و آسپرین مصرف می کند.

 

ترامپ تب کرد

 

سه مقام آگاه به شبکه ان بی سی اعلام کردند که از بعدازظهر جمعه به وقت محلی دونالد ترامپ دچار تب خفیفی شده است.

 

دکتر کانلی پزشک کاخ سفید برای دومین بار جزئیات برنامه های درمانی رییس جمهوری آمریکا را منتشر کرد و خاطر نشان کرد که ترامپ دچار خستگی شده است.

 

بایدن: من دوبار تست کرونا دادم

 

نامزد دموکرات ها در سفر به میشیگان در جمع هواداران خود برای بهبودی ترامپ و همسرش دعا کرد و عنوان داشت که من روز جمعه دو بار آزمایش کرونا دادم و هر بار جواب آزمایش منفی بوده است.

 

آخرین عکس و اخبار از دونالد ترامپ بعد ابتلا به کرونا