اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

آشنایی با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

مجموعه : گوناگون
آشنایی با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

آشنایی با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان برای چه منظوری استفاده می گردد؟

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان جهت دریافت شماره موبایل مشتریان می باشد. با این وجود کاربرد این دستگاه شیوه ای راحت و فرمالیته جهت بدست آوردن شماره تلفن همراه مشتریانی است که به طور حضوری مراجعه می نمایند.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان جهت ساخت آرشیوی از شماره های موبایل ارباب رجوع های قدیمی شما می باشد.

 

این دستگاه ثبت اطلاعات مشتری جهت استفاده در تماس های بعدی با مشتریان  و عرضه خدمات نوینی نظیر تخفیفات و اخبار کالا های جدید و ترغیب به مراجعه مجدد آنها کمک ویژه ای به شمار می آید.

 

به عبارتی دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان دستگاهی در ابعاد کوچک ولی پرکاربرد همچون دستگاه پوز می باشد. این دستگاه قادر می باشد تا در حین مراجعه مشتریان، شماره تلفن همراه آنها را نگه دارد.

 

با کمک سیستم ذخیره موبایل مشتریان بدون احتیاج به هیچگونه سیستم رایانه ای و فقط به کمک برق و وای فای می توان شماره مشتریان را در پنل پیامکی تان ذخیره سازی نمایید.

 

در واقع پس از ورود شماره بوسیله مشتری، در کمترین زمان ممکن پیامی مبنی بر خوش آمد گویی برای وی صادر می گردد. خوشبختانه در لایت پنل به سلیقه مشتریان احترام گذاشته می شود و انواع دستگاه ثبت اطلاعات مشتری آماده ارائه به مشتریان می باشد.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

معرفی دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

 

انواع کاربرد های دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

 

• تحویل دادن کارت ویزیت الکترونیکی فروشگاه

• تولید خبرنامه ای مبتنی بر پیامک

• ایجاد گجت وفادار سازی مشتریان در باشگاه حرفه ای

• ذخیره سازی مشتریان قدیم و ارتقاء اعتبار میان مشتریان

 

خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان خالی از لطف نیست و در اکثر مشاغل کاربرد خاص خود را دارد.

 

دستگاه ذخیره موبایل مشتریان می می پلاس

یکی از بهترین ها دستگاه ها که در رده نخست دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان قرار می گیرد، می می پلاس ساخت لایت پنل است. این دستگاه به ارتقاء میزان فروش و محبوبیت این کالا در بین طرفداران منجر گشته است.

 

همچنین مشتریان را جهت وفادار سازی به این تولید کننده ترغیب نموده است. در واقع می می پلاس گجتی نوین و نوآورانه می باشد که دارای گستره ای وسیع از قابلیت های ویژه می باشد.

 

از امتیازات این دستگاه سطح کیفی و توان بالای آن می باشد. در واقع توان محاسباتی فوق العاده شگفت انگیز این دستگاه به همراه تجزیه و تحلیل آن در فروش اکثر مشاغل خرد و کلان این محصول را به پرفروش ترین تولیدات لایت پنل تبدیل نموده است.

 

دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری همانطور که قبلا هم گفته شد، مطابق با احتیاجات مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اکثر کسب و کارها امکان کاربرد این دستگاه را در شغل خود دارند.

 

بنابراین کاربرد دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان تا حد بسیاری می تواند آنها را به کسب نتایجی مطلوب در کسب و کارشان نزدیک سازد.

 

کسب و کارهایی نظیر فروشگاه های خوراکی، البسه، لوازم خانگی، کیف، کفش و غیره تا رستوران ها، کافی شاپ ها و مشاغلی این چنینی از این دستگاه می توانند استفاده کنند.

 

به عبارتی دیگر مشاغلی خدماتی نظیر دندانپزشکی، مطب، تسهیلات مختص منازل، تعمیرکنندگان لوازم خانگی، خودرو و سایر مشاغل از این دست نیز قادر هستند از دستگاه ساخت لایت پنل بهره می برند.

 

از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان به عنوان دستگاه ثبت شماره موبایل و یا دستگاه ارسال پیامک نیز می توان استفاده کرد.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

دستگاه ذخیره سازی شماره موبایل ساخت لایت پنل

 

در ادامه

بنابراین نوبت دهی به مشتریان را می توانید از طریق دستگاه ارسال پیامک انجام دهید. البته امکان دایورت پیامک نیز در این دستگاه وجود دارد، که می توان از طریق این قابلیت به پرسش های آنها از طریق شماره همراه آنها جواب داد.

 

دستگاه لایت پنل یکی از محصولات نوین کمپانی لایت پنل می باشد. این دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان سرویس های بیشتری را در مقایسه با دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت دارد.

 

دستگاه ثبت شماره موبایل برای مواقعی است که به عنوان مثال شما می توانید علاوه بر ذخیره سازی شماره موبایل همراه مشتری، تاریخ تولد او را نیز ذخیره نمایید. بنابراین با این اوصاف در روز تولد مشتری پیامکی مبنی بر تبریک روز تولد او به طور اتوماتیک به وی ارسال خواهد شد.

 

چگونگی کار با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

جهت کار با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان نیاز به طی کردن روال پیچیده ای نداریم. این دستگاه جدای از امکانات فراوانی که دارد، اما روشی آسان برای کار با آن ارائه گردیده است. البته کنترل نحوه راه اندازی و کار با این دستگاه توسط مجموعه لایت پنل آسان تر نیز شده است.

 

در واقع فقط برای کار کردن با این دستگاه بایستی فقط روشن نمایید. لایت پنل در کلیه مراحل نصب، راه اندازی و تنظیم نمودن دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان همراه شما هستند.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان گجت وفادار سازی مشتریان

 

قابلیت های دستگاه ذخیره موبایل مشتری گجت وفادار سازی مشتریان

 

• عدم استفاده از هر نوع سیستم کامپیوتری

• ارسال بدون هزینه به اقصی نقاط کشور

• هزینه مقرون به صرفه و ارزان

• سازگاری کامل با نرم افزارهای حسابداری

• راه اندازی سریع

• ارتقاء میزان افراد دنبال کننده

• پشتیبانی لایت پنل با 18 ماه ضمانت و ارائه انواع خدمات پس از فروش

• محصولی دارای ضمانت نامه و نشان سلامت فیزیکی

 

ارسال پیامک یکی از قابلیت های دستگاه ذخیره موبایل مشتری

 

سخن آخر حول دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

سخن آخر اینکه دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان سرویس های بسیاری را به شما کاربران ارائه خواهد داد. با خرید دستگاه ذخیره موبایل مشتری می می پلاس امکان فعالسازی پنل پیامکی برای مشتریان ایجاد می گردد.

 

همچنین می توان از طریق این پنل پیامکی خریداری شده به طور گروهی و انبوه پیامک فرستاد، در نهایت بعلاوه ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب نمودن مشتری، قادر به تجهیز وب سایت و App خود به ابزار توانمند پیامک نیز هستید. بنابراین می توانید پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی را نیز ایجاد نمایید.