اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

اخراج خانم بازیگر زیبا به خاطر آرایش (عکس)

اخراج خانم بازیگر زیبا به خاطر آرایش (عکس)

سارا سیلورمن بازیگر و استندآپ کمدین آمریکایی  اعلام کرد که به دلیل حضور در  نمایش سیه چهره  که در سال ۲۰۰۷ انجام داده است، از یک پروژه  اخراج شده است.

 

نمایش سیه چهره به نمایشی گفته می‌شود که بازیگر سفیدپوست با پوشیدن ماسک مشکی یا آرایش مشکی کردن نقش یک سیاه‌پوست را بازی می‌کند.

 

سیلورمن  می گوید: “من به تازگی قرار بود در یک فیلم بازی کنم، نقش خیلی خوبی هم به من پیشنهاد شده بود. سپس در ساعت ۱۱ شب پیش از شروع فیلم‌برداری با من تماس گرفتند و گفتند که به دلیل  استفاده از آرایش مشکی و تبدیل شدن به یک زن سیاهپوست در یکی از برنامه‌هایم مرا اخراج کرده‌اند.

 

اخراج خانم بازیگر زیبا به خاطر آرایش (عکس)

 

آن‌ها گفتند که بازیگر دیگری را برای این نقش انتخاب کردند که فوق‌العاده است و مثل من این کار بی ادبانه را انجام نداده است. این مسئله خیلی ناراحت کننده بود. من واقعاً ناراحت شدم زیرا من به نوعی زندگی خود را صرف انجام کار درست کرده‌ام.

 

من در زمان انجام برنامه فکر می‌کردم با استفاده از آرایش نژادپرستانه با نژادپرستی مبارزه می‌کنم. من دیگر از آن کار لذت نمی‌برم و حس بدی به من می‌دهد. آنچه می‌توانم بگویم این است که من دیگر آدم گذشته نیستم. 

 

سارا کیت سیلورمن به انگلیسی Sarah Kate Silverman متولد 1 دسامبر 1970 کمدین، نویسنده، بازیگر، خواننده و موسیقی‌دان آمریکایی است که  از ابتدای فعالیتش همیشه برای کمدی شجاعانه و نامتعارف مشهور بود.