وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

ارزانترین روش برای از بین بردن چین و چروک پوست

ارزانترین روش برای از بین بردن چین و چروک پوست

ارزانترین روش برای از بین بردن چین و چروک پوست

 

در این مقاله از سایت پوست و زیبایی ایران ناز روش های ارزان اما بسیار موثر برای رفع چین و چروک پوست صورت را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

 

خوشبختانه یک سری روش‌های ساده مثل ماساژ صورت با قاشق وجود دارد که می‌تواند به شما در جلوگیری یا رفع چین و چروک پوست کمک زیاد بکند و پوستی شاداب و سالمی را برای شما به ارمغان آورد.

 

ارزانترین روش برای از بین بردن چین و چروک پوست

 

پوست انسان با افزایش سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و به مرور زمان چین و چروک‌هایی بر روی آن پدیدار می‌شود و چاره های برای آن باید اندیشید.

 

ماساژ برای از بین بردن چین و چروک چشم ها

 

ماساژ برای از بین بردن چین و چروک چشم ها

 

برای جلوگیری یا رفع ورم چشمان خود، قاشق‌ها را در داخل یخچال قرار داده و اجازه دهید کمی سرد شود. سپس آنها را بر روی پلک های خود قرار دهید و سه تا پنج ثانیه بر روی آن‌ها نگه دارید.

 

پنج بار این حرکت را تکرار کنید. این تکنیک می‌تواند چین و چروک را از روی پلک‌های‌تان حذف کرده و چشم‌های شما را از حالت خواب آلودگی در بیاورد.

 

ماساژ برای از بین بردن سیاهی زیر چشم

 

ماساژ برای از بین بردن سیاهی زیر چشم

 

دو قاشق که در تکنیک قبلی استفاده کردید را بر روی گوشه های داخلی چشم که نزدیک به بینی هستند قرار داده و به سمت گوشه دیگر چشم حرکت دهید.

 

قاشق ها باید 4 الی7 ثانیه در این ناحیه از چشم باقی بماند. برای از بین بردن سیاهی دور چشم این حرکت را سه بار تکرار کنید.

 

تکنیک از بین بردن چروک گونه و دور لب

 

تکنیک از بین بردن چروک گونه و دور لب

 

بهتر است برای انجام این تکنیک از قاشق‌های نقره استفاده کنید. خلاص شدن از چین و چروک‌های دور لب و گونه می‌تواند شما را تا ده سال جوانتر از آنچه که هستید نشان دهد.

 

قاشق‌های گرم را از لب بالا با حرکت مارپیچی به سمت گونه‌های خود و همچنین گوش‌هایتان سر دهید. این کار را از لب پایینی نیز تکرار کنید. این تکنیک باید پنج بار تکرار شود.

 

تکنیک‌های ماساژ صورت با قاشق بسیار زیاد است. برای این که تاثیر این تکنیک‌ها را در کوتاه مدت و بلندمدت مشاهده کنید باید آن‌ها را به درستی و کاملا به صورت صحیح انجام دهید.

 

برای ماساژ صورت با قاشق به چه چیزهایی نیاز داریم؟

 

برای ماساژ صورت با قاشق به چه چیزهایی نیاز داریم؟

 

برای ماساژ صورت با قاشق فقط کافی است کمی چای و یک قاشق مخصوص دسر را دم دست خود قرار دهید.

 

قاشق های نقره یا طلا بهترین انتخاب هستند اگر این قاشق ها را در خانه ندارید میتوانید از قاشق‌های معمولی نیز استفاده کنید، شاید تاثیر کمتری داشته باشند ولی هنوز هم موثر هستند.

 

• چای سبز یا بابونه

• کاسه یخ

• قاشق

• روغن‌های مخصوص پوست مانند روغن زیتون یا روغن بادام و دانه کنجد

• و برای پوست‌های خشک روغن جوجوبا

 

این‌ها مواردی هستند که برای انجام این نوع ماساژ مورد نیاز خواهند بود، پس اگر به فکر انجام ماساژ صورت با قاشق هستید باید این مواد را در ابتدا تهیه کنید.

 

تکنیک crow’s feet

 

تکنیک crow’s feet ، برای برطرف کردن چین و چروک پوست صورت

 

این تکنیک به شما در خلاص شدن از چین و چروک‌ها کمک خواهد کرد و تاثیر آن بلند مدت است. برای انجام این تکنیک شما به دو قاشق گرم و دو قاشق سرد نیاز دارید.

 

دو قاشق را گرم کرده و آن‌ها را در گوشه بیرونی چشم‌تان قرار دهید. سه بار حرکت دایره‌ای به سمت بیرون چشم‌ها انجام دهید و دو الی چهار ثانیه قاشق ها را نگه دارید.

 

این حرکت را سه بار تکرار کنید. همین حرکت را با قاشق‌های سرد نیز انجام دهید اما فقط یک بار.

 

تکنیک مخصوص رفع چین و چروک پیشانی

 

تکنیک مخصوص رفع چین و چروک پیشانی

 

تکنیک‌های مختلفی برای مقابله با چین و چروک در منطقه پیشانی وجود دارد که شما می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

 

دو قاشق را گرم کرده و در وسط پیشانی خود قرار دهید و آن‌ها را به سمت گیجگاه‌هایتان هدایت کنید. به حالتی که انگار یک زنجیر را می‌کشید.

 

زمانی که به گیجگاه‌های رسیدید، شش بار آن‌ها را بر روی پوست‌تان فشار دهید. دقیقاً همین حرکت را با قاشق‌های سرد نیز انجام دهید.

 

تکنیک از بین بردن چروک بین ابروها یا خط اخم

 

تکنیک از بین بردن چروک بین ابروها ، از بین بردن خط اخم

 

در این تکنیک ماساژ صورت با قاشق از قاشق‌های داغ استفاده خواهیم کرد. قاشق‌ها را در بین ابروهایتان قرار داده و شش بار فشار دهید.

 

قاشق ها را در پیشانی خود بکشید و این حرکت را سه بار انجام دهید.