اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ازدواج خانم بازیگر با مرد متاهل جنجالی شد ( عکس )

ازدواج خانم بازیگر با مرد متاهل جنجالی شد ( عکس )

ازدواج خانم بازیگر با مرد متاهل جنجالی شد ( عکس )

 

به گزارش ایران ناز ازدواج خانم بازیگر با مردی که متاهل بوده و سه فرزند دارد باعث اعتراض کاربران در فضای مجازی شد و کاربران فضای مجازی  ازینکه این خانم بازیگر زیبا به هووی یک زن دیگر تبدیل شده است ابراز تاسف و خشم کردند

 

ازدواج “دره زورق” هنرمند تونسی با سرمایه‌دار مصری به نام “هانی سعد” فقط چند ساعت بعد از برگزاری به موضوع جنجالی شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد و فیلم‌های آن به سرعت توجه کاربران فضای مجازی را به خود مشغول کرد.

 

ازدواج خانم بازیگر با مرد متاهل جنجالی شد ( عکس )

 

جشن ازدواج در یکی از هتل‌های لوکس شهر “جونه” مصر با حضور خانواده، دوستان و گروه بزرگی از ستاره‌ها همراه بود.

 

به محض اینکه ستاره تونسی خبر ازدواج خود را منتشر کرد، کاربران فضای مجازی به جستجوی هویت داماد “هانی‌سعد” پرداختند.

 

ازدواج خانم بازیگر با مرد متاهل جنجالی شد ( عکس )

 

بنا بر این گزارش هانی‌سعد سرمایه‌دار و مهندس مصری، شرکت‌های ساخت و ساز و دکوراسیون دارد و بسیاری از ستاره‌های مصری با او دوست هستند.

 

تابناک باتو نوشت بعد از تحقیقات کاربران، مشخص شد که هانی سعد زن و سه فرزند دارد و نکته جالب این بوده که “دره‌زورق” نیز این موضوع را میدانسته و آن دو سعی میکردند تا کسی متوجه این موضوع نشود و خبر از دید رسانه‌ها مخفی بماند.

 

خشم در تونس

 

ازدواج “دره” با انتقادات گسترده‌ای در زادگاهش تونس روبرو شد. تونسی‌ها “هوو شدن” بازیگر کشورشان را مورد انتقاد قرار دادند و گفتند چگونه این سلبریتی به خود اجازه داده تا فردی که سه فرزند و همسر دارد ازدواج کند، زیرا تونس از جمله کشورهایی است که تعدد زوجات را ممنوع کرده و قوانین سنگینی را علیه زنانی که با مرد زن‌دار ازدواج کنند اعمال می‌کند.

 

نماینده سابق مجلس تونس خانم ” فاطمة المسدی” نامه سرگشاده و تندی را علیه دره‌زورق منتشر کرد. و نوشت “دره‌زورق” یک سلبریتی است و الگوی بسیاری از دختران جوان و نوجوان می‌باشد.

 

او در بخشی از نامه خود نوشت: بانوی زیبا، شیک و بافرهنگ، متأسفم که این کلمات را می‌نویسم، به تو به خاطر ازدواجت تبریک نمی‌گویم زیرا ازدواج تو زن تونسی را ذلیل کرد، چگونه راضی شدی به جای اینکه درّه باشی ضرّه (هوو) بشوی؟

 

تو همیشه نقش زنی را ایفا می‌کردی که برای ساخت آینده‌اش به مردی احتیاج ندارد، به خود متکی است و شخصیت قوی دارد، اما امروز ثابت کردی که برعکس همه آن نقشها هستی.

 

این نماینده خطاب به دره نوشت که از آنجا که شخصیت معروفی هستی و جوانان و مردم عادی به تو توجه دارند، به خاطر همین حرفهای من تند هستند. تو امروز زن تونسی را به خواری کشاندی و از واپسگرایی حمایت کردی.

 

ازدواج خانم بازیگر با مرد متاهل جنجالی شد ( عکس )