چگونه با استفاده از آینه کنسول فضای خانه خود را بزرگ ‌تر نشان دهیم؟

چگونه با استفاده از آینه کنسول فضای خانه خود را بزرگ ‌تر نشان دهیم؟

چگونه با استفاده از آینه کنسول فضای خانه خود را بزرگ ‌تر نشان دهیم؟

 

استفاده از آینه کنسول یکی از اصول مهم در طراحی داخلی خانه است و اگر هوشمندانه اجرا شود می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی و جلوه بصری محل زندگی داشته باشد.

 

می توانید به طور کاملاً استراتژیک، یک آینه کنسول را در اتاق خود قرار دهید و فضای بزرگ تری ایجاد کنید؛ به این ترتیب، نور بیشتری را نیز به فضای اتاق تان وارد خواهید کرد.

 

این یک ایده فوق العاده است که نمی توانید به آسانی از کنار آن عبور کنید! تفاوتی ندارد که اندازه اتاق شما چقدر است، با خرید آینه کنسول مدرن اصفهان، از دکوراسیون داخلی خانه خود لذت خواهید برد!

 

چگونه با استفاده از آینه کنسول فضای خانه خود را بزرگ ‌تر نشان دهیم؟

 

چطور می توانیم از آینه کنسول برای بزرگ تر جلوه دادن آپارتمان خود کمک بگیریم؟

آینه ها در بالای لیست اکسسوری برای دکوراسیون منزل قرار دارند. نصب آینه روی دیوار یا قرار دادن یک آینه کنسول کنار سالن نشیمن یا اتاق خواب، می تواند با تقویت و انعکاس نور، یک فضای جادویی را برایتان خلق نماید!

 

خرید آینه کنسول، هیچ هزینه اضافی برایتان ایجاد نخواهد کرد؛ به ویژه اینکه می تواند محیط دوست داشتنی را برای زندگی به شما هدیه بدهد!

 

قبل از اینکه بخواهیم به نکات مهم در استفاده از آینه کنسول برای بزرگ تر نشان دادن خانه اشاره کنیم، لازم است مواردی را توضیح دهیم که هنگام خرید آینه کنسول مدرن باید به آن دقت داشته باشید:

 

  • به مدل و فریم یا قاب آینه کنسول دقت کنید. بررسی کنید که کدام طرح ها و مدل ها بیشتر با سبک دکوراسیون داخلی خانه شما سازگار است.
  • استایل و زیبایی شناسی فضای داخلی خانه خود را تعیین کنید و سپس محل مناسبی برای نصب آینه کنسول مشخص کنید. در ادامه می توانید به سراغ خرید یکی از زیباترین مدل ها بروید.
  • قیمت آینه کنسول، اهمیت دارد. محصولات باکیفیت را از بهترین تولید کننده خریداری کنید تا از هر نظر، تضمین شده باشد.

 

و اما بپردازیم به فوت و فن های استفاده از یک آینه کنسول برای زیباتر و بزرگ تر نشان دادن فضای داخلی یک خانه؛ این موارد به شرح زیر هستند:

 

  • آینه کنسول را در مکان‌های استراتژیک در خانه قرار دهید
  • آینه‌های بزرگ انتخاب کنید
  • از چند آینه کنسول به تناسب فضایی که در اختیار دارید، استفاده کنید
  • مدل و رنگ بندی آینه کنسول باید با دکوراسیون خانه شما تطابق داشته باشد
  • از آینه‌ های کنسول با قاب ‌های نازک تر استفاده کنید
  • آینه‌ها را در ارتفاع مناسب نصب کنید

 

استفاده از آینه کنسول و طراحی دکوراسیون مینیمال

 

استفاده از آینه کنسول و طراحی دکوراسیون مینیمال

علاوه بر تکنیک های فوق برای بزرگ تر نشان دادن فضای داخلی خانه با استفاده از یک آینه کنسول، ایده دیگری وجود دارد که جالب توجه است. در اینجا باید آماده شوید که ذهن خود را پرواز دهید و خلاقیت داشته باشید. صحبت ما در مورد سبک مینیمال در طراحی داخلی است.

 

وقتی فضای داخلی خانه شما کوچک و محدود است، چه بهتر که به طرزی از آینه کنسول استفاده کنید تا نور بیشتری از فضا منعکس کند. آینه کنسول بزرگ تر با فریم نازک تر را خریداری کنید و آن را روی دیوار، جایی نزدیک به پنجره نصب نمایید.

 

آینه کنسول مدرن عمودی، مستطیلی یا بیضی برای این کار مناسب است. ایده دیگر این است که آینه های بزرگ را گوشه ای کنار سالن بگذارید؛ مثلاً کنار درب ورودی تراس یا بالکن.

 

وقتی چیدمان منزل شما به واسطه محدود بودن فضا، از سبک مینیمال تبعیت می کند، باید حداکثر استفاده را از مکان ببرید. حتی می توانید آینه کنسول را در زاویه ها و گوشه های تاریک تر و کم نورتر بگذارید تا اتاق را بزرگ تر و دلبازتر نشان دهد.

 

چیدمان سالن پذیرایی کوچک، با استفاده از آینه کنسول

 

چیدمان سالن پذیرایی کوچک، با استفاده از آینه کنسول

وقتی متراژ خانه شما کوچک است و فضای محدودی در سالن نشیمن دارید، می توانید به آسانی با استفاده از آینه کنسول، محیط را بزرگ تر نشان دهید. پیشنهاد می کنیم آینه کنسول بزرگ را در ورودی سالن، جایی که بتواند نور طبیعی پنجره ها را منعکس کند، قرار دهید.

 

علاوه بر خرید آینه کنسول مدرن اصفهان و قرار دادن آن در سالن نشیمن، می توانید از مبلمان راحتی با رنگ روشن استفاده کنید تا فضای سالن را دلبازتر جلوه دهد. انتخاب درست آینه، یک ایده کاربردی است.

 

حتی گاهی پیشنهاد شده است که از دو یا چند آینه کنسول برای بزرگ تر نشان دادن فضای داخل خانه کمک بگیرید. بهتر است ایده های نو را امتحان کنید تا محیط شادتری داشته باشید.

 

خرید آینه کنسول در طرح ها و رنگ های متنوع

آینه ها خیلی بیشتر از یک ابزار ساده برای طراحی دکوراسیون داخلی هستند. آینه کنسول یکی از آن محصولات پرطرفدار است که می تواند نور و روشنایی دو چندان را به خانه شما ببخشد و محیط را دلبازتر و بزرگ تر نشان دهد.

 

اگر به دنبال تولید کننده مبلمان منزل هستید، فروشگاه مبلمان هومتو hometofurniture.com، یکی از مراکز تخصصی در این زمینه را به شما معرفی می کنیم.

 

می توانید هم از انواع مبلمان منزل، میز و صندلی و آینه کنسول موجود در فروشگاه، محصولات مورد نظرتان را خریداری کنید و هم امکان سفارشی سازی طرح دلخواه شما وجود دارد.