اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اصول پوشش برای خانم هایی با بالاتنه درشت

مجموعه : دانستنی ها
اصول پوشش برای خانم هایی با بالاتنه درشت

اصول پوشش برای خانم هایی با بالاتنه درشت

 

اگر یک خانم باشید و شانه‌های پهنی داشته باشید، احتمالا از این موضوع رنج می‌برید ، زیرا خانم‌ها به علت شکل و فورم ظریف زنانه ای که دارند ، اگر شانه‌های پهنی داشته باشند خیلی به چشم می‌آید و با لباس پوشیدن خود مشکل دارند اما در مردان ، داشتن شانه‌های پهن و کشیده یک حسن محسوب می‌شود.

 

اما دیگر افکار منفی راجع به وضع ظاهریتان و شانه‌هایتان کافی است ما در این مقاله راه حل‌های بسیار موثری را به شما پیشنهاد می‌کنیم ،قبل از هر کاری و هر عملی یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید حتی اگر ظاهرتان بد باشد . با ایران ناز همراه باشید..

 

در ابتدای سخن قبل از شروع هر بحثی باید شما را از موضوع امیدوار کننده ای آگاه کنیم :

آیا می‌دانستید بسیاری از فشن‌ها ی و بازیگران مشهور دارای شانه‌های پهنی هستند ؟؟ اما با فورم درست لباس پوشیدن وهم چنین اجتناب از برخی البسه‌ها باعث می‌شود که شما هرگز به این موضوع پی نبرید !!

بازیگران و فشن‌هایی مانند : پنلوپه کروز ، و بازیگر فرانسوی هیلاری سوانک .این زنان که متذکر نام آنها شدیم مثال کوچکی از افرادی بودند که دارای شانه‌های پهن هستند پس اعتماد به نفس خود را حفظ کنید !!

اصول پوشش برای خانم هایی با بالاتنه درشت

 

اصول پوشش برای خانم هایی با بالاتنه درشت

 

 

در ابتدا از مواردی که باید دوری کنید می‌پردازیم

از لباس‌های که اپل دارند بپرهیزید و آنها را نپوشید .
از لباس‌های که راه راه‌های افقی و یا طرح‌های افقی دارند اجتناب کنید .

 

لباس‌های که یقه‌های قایقی دارند را نیز نپوشید زیرا به علت شکل و فورم خاصی که این یقه به ناحیه ی گردن و شانه‌های شما می‌دهد باعث می‌شود که کشیده و پهن بودن شانه‌هایتان بیشتر به چشم آید و توصیه می‌کنیم به جای اینکه از این مدل یقه استفاده کنید از یقه‌های گرد استفاده کنید ، زیرا برای صفت خاصی که شما دارید این مدل یقه بهتر است .

 

حال چه لباس‌های را باید بپوشیم ؟

لباس‌های که دارای یقه‌های هفت هستند برای این کار بهتر هستند زیرا این یقه‌ها دید بیننده را از شانه‌های شما منحرف می‌کند و این توضیح در مورد لباس‌های دکولته نیز صادق است . و اگر دارای پاهای لاغر و شانه‌های پهن هستید، بلوز یقه ی هفت خود را با شلوار‌های رنگی مانند : سفید یا قرمز بپوشید .

 

لباس‌های با آستین‌های سه ربع بپوشید نه آستین‌های خیلی بلند . آستین سه ربع به آستینی گفته می‌شود که تا ناحیه ی آرنج باشد نه بلندتر و نه کوتاهتر . و برای اینکه ظاهرتان جلوه ای زنانه به خود بگیرد می توانید از دامن‌های کوتاه و یا شلوارهای برمودا استفاده کنید .

 

حال چندین شرایط خاص را بررسی می‌کنیم

اگر شما دستان ظریف و کوچکی دارید و بر عکس دارای شانه‌های کشیده ای هستید به شما توصیه می‌کنیم که لباس‌های و یا تاپ‌های با آستین‌ها ی پف آلود بپوشید تا این ناحیه از بدنتان کمتر دیده شود و به نوعی آن را می‌پوشانید .

 

از پلیورهای بی آستین و یا شلوارهای بند دار استفاده کنید ، بخصوص شلوارهای بند دار باعث می‌شوند که کشیدگی شانه‌هایتان کمتر دیده شود و به نوعی باعث قطع کردن نگاه مخاطبتان نسبت به شانه‌های شما می‌شود .

 

همان طور که گفته شد لباس‌های با یقه‌های گرد نیز باعث پوشیدن این ناحیه می‌شود . از ضمائم خاصی نیز می‌توانید برای این کار کمک بگیرید مانند : گردن بندهای بلندو بهتر است

 

از گردن بند‌های از جنس طلا و یا مروارید استفاده کنید ، اگر گفته می‌شود گردن بندهای بلند را بیاندازید به این دلیل است که نظر و دید بیننده را از شانه‌های پهن و کشیده ی شما منحرف می‌کنند .

 

از گوشواره‌های تزئین شده با سنگ‌های زیبا استفاده کنید . برای اینکه دید گردن خود را کمتر کنید . این کار فقط به خاطر دلیلی که گفته شد انجام می‌شود پس به خاطر داشته باشید از گوشواره‌های خیلی سنگین استفاده نکنید زیرا گوش‌تان اذیت می‌شود و مهم تر از اینکه زیبایی همیشه در سادگی نهفته است .