اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

 

به گزارش ایران ناز ، قتل هولناک یک پسر بچه 2 و نیم ساله به نام اهورا در حوالی رشت ، مردم ایران را بشدت متاثر و عصبانی کرد . این کودک توسط ناپدریش به قتل رسیده بود و همسایه ها بدن بیجان پسربچه را در حالیکه لخت و عریان و خونین روی زمین افتاده ، پیدا کرده بودند

 

هفته قبل یک رخداد وخیم در رشت به وقوع ضمیمه که کل ایران را لزرش داد و مردم با شوک مواجه شدند. باز هم یک طفل هدف تجاوز شیطانی و قتل قرار گرفت. متهم به قتل اهورا در جدید ترین اعترافات خود مدعی شد در زمان جنایت شیطان به جلدش رفته بود.

 

به گزارش ایران ناز مجتبی 30 ساله متهم هست, روز شنبه پسر دو ساله همسر صیغه‌اي‌اش را پس از طفل‌ آزاری به قتل رسانده هست.او در ابتدا منکر اذیت و قتل پسربچه بود, اما در ادامه لب به اعتراف گشود و به طفل‌ آزاری منجر به قتل اعتراف کرد.این درحالی بود که معاون بهزیستی استان گیلان اعلام کرد, پزشکان پس از معاینه جسد اهورا, تجاوزبه پسربچه را تائید کرده‌اند; موضوعی که دادستان مرکز استان گیلان اظهارنظرقطعی درمورد آن را منوطبه گزارش پزشکی قانونی اعلام کرد.

 

اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

 

اعتراف آدمکش اهورا به طفل آزاری

 

حجت‌الاسلام مصطفوی‌نیا افزود: متهم روز پیشامد به خیابان می آید و با سر و صدا از مردمان کمک میخواهد.با حضور مردمان, پسربچه به بیمارستان منتقل می شود که در آنجا فوت میکند. مرد جوان در همانلحظات آغاز دستگیر و منکر قتل میشود, اما در ادامه به طفل‌آزاری و قتل اعتراف کرد.

 

اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

 

وی ادامه داد: متهم درمورد انگیزه‌اش از قتل اهورا مدعی شده, شیطان به جلدم رفته بود و از منمی‌خواست پسربچه را بکشم. من هم تحت تاثیر آن مرتکب قتل شدم. این درحالی هست که متهم,دشوار روحی و روانی و اعتیاد ندارد. به او تفهیم انگ شده و در توقیف به سر می برد.

 

دادستان رشت درمورد علت مرگ نیز گفت: موضوع مرگ بر اثر تجاوز از جانب پزشکی قانونی تائید نشده و در گزارش پزشکی قانونی علت مرگ ضربه مغزی اعلام شده هست.

 

اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

 

هم‌چنین روی دست و پای کودکآثار سوختگی وجود دارد که سوختگی روی پا قدیمی هست.به قول مصطفوی‌نیا, مادر اهورا شاکی پرونده هست و خبر دستگیر او صحت ندارد.

 

پدر اهورا نیز در حاشیه مراسم تشییع جسد پسر بچه‌اش خواستار مجازات مجتبی و همسر سابقش شد و گفت: همسرم دو ماه اجازه مشاهده اهورا را به من نمی‌داد و علت آن هم طفل‌ آزاری‌هاي مجتبی بود. او بدن پسرم را با سیگار سوزانده بود. اکثر از مجتبی از همسرم شکایت دارم. او به‌رغم گزارش پزشکی قانونی هم چنان از متهم دفاع میکند.

 

اعتراف جدید قاتل اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)

 

وکیل پدر اهورا هم گفت: موکلم و همسر سابقش در گفتگو‌هایشان درمورد بازپس‌گرفتن حضانت اهورا گفتگو کرده بودند و قرار بود موکلم کارهای قانونی این موضوع را به علت عدم صلاحیت مادر در نگه داری از طفل به‌عهده بگیرد, اما پیشامد رخ‌داده مانع اقدامات قانونی شد.